Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została wydana AutoMapa dla systemu Android w wersji 5.1.1 Beta!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została wydana AutoMapa dla systemu Android w wersji 5.1.1 Beta!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja, która została oznaczona numerem 5.1.1 Beta, zawiera tylko dwie zmiany. Jak na razie jest to wersja testowa, ale można ją zainstalować i sprawdzić działanie na swoim urządzeniu.

AutoMapa dla systemu Android 5.1
AutoMapa 5.1 dla systemu Android

W kolejnej odsłonie piątej wersji AutoMapy dla systemu Android poprawiono tylko stabilność programu oraz zauważone i zgłoszone błędy w wersji 5.1 Beta. W wersji 5.1 Beta pojawiło się więcej zmian, o czym pisałem we wpisie Została wydana AutoMapa dla systemu Android w wersji 5.1 Beta!.

Zmiany:

  • Poprawki stabilności programu
  • Inne poprawki zauważonych i zgłoszonych błędów przez Użytkowników

Wymagania systemu Android:

  • Od 4.0.1.3

Aktualizacja:

  • 2018-05-28

Kompilacja:

  • 5.1.1.1838

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się w wpisie Została wydana AutoMapa dla systemu Android w wersji 5.1 Beta!, Natomiast z listą starczych wersji można zapoznać się w artykule Lista wydań AutoMapy dla systemu Android.

Wersję tę można pobrać ze strony www.AutoMapa.pl z działu PobierzWersja beta dla Windows i Android oraz z Google Play po zapisaniu się do testów beta.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.