Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została wydana druga poprawka dla AutoMapy Android 3.0.2!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została wydana druga poprawka dla AutoMapy Android 3.0.2!

Na stronie www.AutoMapa.pl oraz w GooglePlay została opublikowana druga poprawka dla AutoMapy Android 3.0.2. Co prawda nie widać listy zmian w programie, więc pewnie zawiera tylko poprawki błędów znalezionych we wczorajszej wersji. Chyba, że teraz tak szybko będą wydawane nowe wersje 😉

AutoMapa dla Android
AutoMapa dla Android

AutoMapa Android 3.0.2 zawiera poprawki błędów znalezionych w poprzedniej wersji. Zostały zmienione ekrany startowe dla czystej instalacji oraz etykiety z numerem drogi w asystencie pasa ruchu. Poprawiono również stabilność programu, ale przede wszystkim dodano możliwość włączenia usługi AutoMapa w Play. Jest to usługa, dzięki której do rachunku Play będzie doliczane korzystanie z licencji na AutoMapę, niezależnie, czy wybierzemy mapę Polski, czy Europy.

Wczoraj, po tygodniu od wydania AutoMapy dla systemu Android w wersji 3.0.2, została wydana wersja z poprawkami. Dzisiaj otrzymaliśmy aktualizację do kolejnej wersji,  kompilacji 3.0.2.1036. Nie ma listy zmian, więc pewnie zostały poprawione jakieś błędy ze stabilnością programu.

Zmiany:

  • poprawki stabilności programu;

Wymagania systemu Android:

  • 2.3–6

Aktualizacja:

  • 2015-12-17

Kompilacja:

  • 3.0.2.1036

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się w wpisie Została wydana poprawiona AutoMapa Android 3.0.2!.

Plik instalacyjny do samodzielnej instalacji można pobrać ze strony www.AutoMapa.pl z działu Pobierz, Aktualna Wersja (pobierz) i AutoMapa dla Androida.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.