Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została wydana piąta wersja AutoMapy dla systemu Android w wersji Beta3!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została wydana piąta wersja AutoMapy dla systemu Android w wersji Beta3!

Na stronie www.AutoMapa.pl została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Jest to już piąta wersja tego programu nawigacyjnego i mimo tego, że obecnie jest to tylko wersja beta3, to można ją pobrać i przetestować na swoim urządzeniu. Warto to zrobić, ponieważ zawiera wiele zmian, których użytkownicy oczekiwali.

AutoMapa 5 dla systemu Android
AutoMapa 5 dla systemu Android

AutoMapa 5 jest pierwszą aktualizacją programu w tym roku, a jej wyjątkowością jest duża lista zmian, na której znalazło się wiele nowości, które były długo oczekiwane i przydadzą się podczas korzystania z programu. Te nowości zostały opisane w ramach wpisów o pierwszej i drugiej wersji testowej. W trzeciej wersji testowej została poprawiona stabilność programu oraz błędy znalezione w poprzednich wersjach.

Zmiany:

  • Poprawki stabilności i inne błędy zgłoszone w wersji Beta 2.

Wymagania systemu Android:

  • Od 4.0.1.3

Aktualizacja:

  • 2018-03-09

Kompilacja:

  • 5.0.3.1770

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się w wpisie Została wydana piąta wersja AutoMapy dla systemu Android w wersji Beta2!.

Wersję tę można pobrać ze strony www.AutoMapa.pl z działu PobierzWersja beta dla Windows i Android. Można ją również pobrać z Google Play po zapisaniu się do testów Beta.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.