Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została wydana poprawiona AutoMapa 4.6 dla systemu Android w wersji Beta!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została wydana poprawiona AutoMapa 4.6 dla systemu Android w wersji Beta!

Na stronie www.AutoMapa.pl została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 4.6 Beta, co oznacza, że jest to wersja testowa, ale można ją zainstalować i sprawdzić na swoim urządzeniu. Jest to poprawiona AutoMapa 4.6, która została wydana 6 listopada.

AutoMapa dla Android
AutoMapa dla Android

AutoMapa 4.6 jest kolejną aktualizacją programu w tym roku. Zawiera poprawki dotyczące działania usługi LiveDrive! podczas korzystania ze Startera, czyli darmowej 7-dniowej licencji. Poprawiono obsługę licencji na urządzeniach wyposażonych w Dual SIM, obsługę zestawów Bluetooth, wyznaczanie tras, obracanie mapy w kierunku jazdy dla widoku 2D w trybie śledzenia pozycji, czy działanie systemu AutoRadar poza mapą Polski. Poprawiono również opcję Pokaż trasę. Teraz opcja poprawnie pokazuje całą trasę, jeżeli jest długa.

W wersji 4.6 dodano możliwość wyszukiwania punktów ulubionych, co się przydaje w przypadku posiadania dużej ilości tych punktów. Dodano również możliwość zgłaszania uwag z poziomu programu. Uwagi można zgłaszać w trybie nawigowania, włączając okno zgłaszania uwag systemu AutoRadar i wybierając pozycję Zgłoś uwagę lub przytrzymując ekran i wybierając pozycję Uwagi do map. W takim przypadku uwaga zostanie dodana dla pozycji, w której byliśmy, klikając przycisk Zgłoś uwagę lub Uwagi do map. Uwagi można również zgłaszać podczas przeglądania mapy, przytrzymując palcem miejsce, dla którego chcemy zgłosić uwagę i z kontekstowego menu wybierając pozycję Uwagi do map.

Opcja Zgłoś uwagę
Opcja Zgłoś uwagę

Ostatnią opcją, która została zmieniona w wersji 4.6, jest wizualizacja numeru drogi na górnej belce. Obecnie numer drogi umieszczony jest w monochromatycznej ramce. Fajnie by było, gdyby ramka zmieniała kolor w zależności od kategorii drogi, jak jest w AutoMapie dla systemu Windows.

Opublikowana dzisiaj poprawka zawiera dodatkowo zmiany w obsłudze licencji po włączeniu abonamentu w Play oraz drobne poprawki.

Zmiany:

  • Zmiany w obsłudze licencji dla urządzeń pracujących w sieci Play
  • Poprawki drobnych błędów

Wymagania systemu Android:

  • Od 4.0.1.3

Aktualizacja:

  • 2017-11-14

Kompilacja:

  • 4.6.0.1617

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się w wpisie Została wydana AutoMapa 4.6 Beta dla systemu Android!.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do testów Beta.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.