Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla iOS > [Informacja prasowa] AutoMapa 6.0 dla iOS. AutoRadar na pokładzie.
Kategorie
AutoMapa dla iOS

[Informacja prasowa] AutoMapa 6.0 dla iOS. AutoRadar na pokładzie.

System wymiany informacji drogowej AutoRadar, nowa kolorystyka map, funkcja sortowania trasy po punktach pośrednich i obsługa radarów odcinkowych. Nowa AutoMapa iOS już do pobrania w AppStore!

Producenci AutoMapy udostępnili w AppStore największą i najważniejszą tegoroczną aktualizacją AutoMapy.

Ostrzeganie o fotoradarze
Ostrzeganie o fotoradarze

Od dziś, wszyscy korzystający z AutoMapy na iPhone i iPadach otrzymali dostęp do do AutoRadaru – narzędzia dla kierowców, które służy wymianie informacji drogowych. Dzięki niemu użytkownicy AutoMapy mogą przekazywać informacje m.in o tym, gdzie znajduje się kontrola drogowa, gdzie zwolnić, aby nie zapłacić mandatu a także poinformować innych o wypadkach i fotoradarach.

Co ważne, AutoRadar działa niezależnie od posiadanej licencji. Dlatego również użytkownicy, którzy aktualnie nie posiadają wykupionej licencji czasowej, mogą korzystać ze wszystkich funkcji AutoRadaru. Włącznie z ostrzeganiem i dostępem do mapy.

Na krajowych drogach działa w chwili obecnej ponad 16 Odcinkowych Pomiarów Prędkości, na których kierowca musi utrzymywać dozwoloną prawem prędkość. Docelowo pomiary takie będą funkcjonować w 29 lokalizacjach na terenie całego kraju. Najnowsza wersja AutoMapy przypomina kierowcom o takich miejscach oraz pokazuje, z jaką aktualną średnią prędkością pokonują taki odcinek.

AutoMapa iOS 6.0 to również nowości w nawigacji. Najnowsza wersja programu udostępnia funkcję sortowania trasy po punktach pośrednich. Rozwiązanie to szczególnie docenią kurierzy i handlowcy, którzy każdego dnia muszą pojawić się w wielu miejscach. Teraz zrobią to jeszcze szybciej, niż dotychczas.

Nowa wersja AutoMapy dla systemu iOS to również duże zmiany wizualne. Nowa kolorystyka map, dostępna zarówno w trybie dziennym jak i nocnym, jeszcze bardziej poprawia czytelność aplikacji. Dodatkowo, w programie został rozbudowany katalog nowych ikon POI HD (w wysokiej rozdzielczości), które zawierają m.in logotypy operatorów stacji benzynowych.

Aktualizacja AutoMapy dostępna jest jak zwykle bezpłatnie. Pobrać ją mogą zarówno dotychczasowi, jak i nowi użytkownicy bezpośrednio z AppStore.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 2 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.