Strona główna > Programy > AutoMapa > Informacja prasowa – AutoMapa i Targeo.pl udostępniają nowe mapy 2014!
Kategorie
AutoMapa

Informacja prasowa – AutoMapa i Targeo.pl udostępniają nowe mapy 2014!

Nowe obwodnice wielu miast w Polsce, nowy odcinek Trasy Średnicowej, aktualizacje planów organizacji ruchu i nowe dane wspomagające wyznaczanie tras w oparciu o aktualną sytuację drogową. Nowe dane mapowe już dostępne dla wszystkich wersji AutoMapy i w serwisie Targeo.pl!

AutoMapa
AutoMapa

Do użytkowników AutoMapy i serwisu Targeo.pl trafiły najnowsze, tegoroczne mapy Polski i Europy oznaczone symbolem 1402. Stanowią one najświeższy obraz sytuacji drogowej zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Najnowsza, opracowana przez przez Geosystems mapa Polski, to 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 638 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym oddane ostatnio do użytku wybudowane odcinki drogowe takie jak obwodnice Hrubieszowa, Biłgoraja, Mielca, Lubawy Radomia i Opalenicy. Udostępniony został także nowy odcinek obwodnicy Leżajska oraz obwodnice trzech miejscowości na remontowanej drodze 747. W najnowszych mapach znalazły się również: nowy odcinek Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach, odcinek trasy S3 Międzyrzecz – Gorzów Wlkp oraz odcinek trasy S11 na wschód od Poznania.

W aktualnych mapach znajduje się wiele nowych odcinków dróg, które są w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie do nawigacji nastąpi automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, która nie tylko pozwala wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale umożliwia również bieżącą aktualizację danych mapowych, w chwili faktycznego oddania ich do użytku.

Od ponad 11 lat AutoMapa cieszy się największą i najdokładniejszą bazą Użytecznych Punktów (POI) codziennie aktualizowanych poprzez dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników skupionych wokół portalu Miplo.pl. Wraz z najnowszą aktualizacją map, liczba Użytecznych Punktów dostępnych w AutoMapie osiągnęła poziom blisko 685 tysięcy.

Użytkownikom programu AutoMapa Europe, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostały najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy przygotowane przez lidera światowego rynku map – firmę NAVTEQ. Dane te mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM czy Wi-Fi. Aktualne mapy, wraz z systemem AutoMapa/ Targeo Traffic pozwalającym wyznaczać trasę z uwzględnieniem bieżącej sytuacji drogowej, a zwłaszcza z wykorzystaniem technologii LiveDrive! przesyłającej dane drogowe do nawigacji w czasie rzeczywistym, są kluczem do sprawnego i szybkiego dotarcia do celu. Co ważne – w każdej aktualizacji map pojawiają się nie tylko nowe informacje o drogach, adresach, czy nowe plany budynków, ale również tak szczegółowe dane, jak kierunkowość ulic na zamkniętych osiedlach, znaki ograniczeń prędkości i terenu zabudowanego, czy kolejne dane niezbędne do wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych.

Tradycyjnie już, aktualizacje dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników AutoMapy posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową. Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku pojawi się przynajmniej sześć aktualizacji map i programu. Użytkownicy wersji Windows, mogą pobrać najnowsze mapy ze strony www.AutoMapa.pl. Osoby korzystające z AutoMapy na platformie iOS znajdą aktualizację programu i map w AppStore, natomiast użytkownicy AutoMapy dla systemu Android mogą pobrać najnowsze mapy bezpośrednio z programu wybierając zakładkę “Aktualizuj program”. Pełna zawartość map nawigacyjnych AutoMapy i serwisu Targeo.pl dostępna jest pod adresem:

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.