Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] AutoMapa wyróżniona w konkursie Tech Awards 2016!
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] AutoMapa wyróżniona w konkursie Tech Awards 2016!

AutoMapa zajęła drugie miejsce w konkursie Tech Awards 2016 w kategorii Aplikacje Mobilne!

AutoMapa 6
AutoMapa 6

Tech Awards 2016 to największy w Polsce plebiscyt, w którym fani nowych technologii wspólnie z ekspertami z najważniejszych polskich serwisów technologicznych wybierają najlepsze produkty technologiczne oraz AGD 2016 roku.

Plebiscyt jest dwuetapowy. W pierwszym etapie czytelnicy i redaktorzy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl, AGDLab.pl, Softonet.pl i Technowinki.onet.pl stworzyli listę 100 produktów, które cechuje szczególnie wyjątkowa funkcjonalność i możliwości. W drugim etapie następuje głosowanie, w którym dziesiątki tysięcy polskich entuzjastów nowych technologii wskazuje najlepsze produkty. Efektem głosowania jest wybór najlepszego produktu w każdej z 10 kategorii.

AutoMapa uzyskała drugie miejsce w kategorii Aplikacje Mobilne pokonując m.in Pokemon Go!

Drugie miejsce w konkursie Tech Awards 2016 w kategorii Aplikacje Mobilne jest niezwykle cennym wyróżnieniem dla AutoMapy. Jest to bowiem kategoria, która nie uwzględnia żadnych podziałów na typy aplikacji, a zatem konkurują ze sobą zarówno gry, aplikacje użytkowe jak i aplikacje do serwisów społecznościowych a fakt, że o wyniku decydują głosy czytelników powoduje, że jest to niezwykle miarodajny konkurs

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy

Wyróżnienie w konkursie Tech Awards 2016 to kolejna nagroda, którą otrzymuje AutoMapa na przestrzeni 13 lat swojego istnienia. Jest niezmiennie najczęściej nagradzanym w Polsce programem do nawigacji GPS!

[Źródło: www.AutoMapa.pl]

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.