Strona główna > Programy > AutoMapa > Informacja prasowa – Gigantyczna aktualizacja adresów w Polsce!
Kategorie
AutoMapa

Informacja prasowa – Gigantyczna aktualizacja adresów w Polsce!

Ponad 3.5 miliona nowych punktów adresowych, ponad 6,5 miliona dokładnych adresów przypisanych do konkretnych budynków. AutoMapa prezentuje nowe, najdokładniejsze na świecie mapy Polski!

10 lat AutoMapy na rynku
AutoMapa

Od początku istnienia, AutoMapa przywiązuje szczególną wagę do jakości map ich aktualizacji. Blisko 12 lat temu, jako pierwsza nawigacja na świecie AutoMapa udostępniła swoim użytkownikom precyzyjne adresy punktowe przypisane do konkretnych budynków w Polsce, które od razu stały się jej wyróżnikiem i niedoścignionym dla innych wzorcem.

Najnowsze, opracowane przez Geosystems Polska mapy ponownie przesuwają AutoMapę w niedostępne dla konkurencji rejony. Ponad 3,5 miliona nowych adresów punktowych w małych miejscowościach, wioskach i przysiółkach i łącznie ponad 6,5 miliona dokładnych punktów adresowych sprawia, że AutoMapa jeszcze bardziej ucieka polskiej i światowej konkurencji.

Jak podkreślił Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy:

Dzięki ciężkiej i systematycznej pracy AutoMapa stała się synonimem nawigacji a Polska może poszczycić się jednymi z najdokładniejszych map nawigacyjnych w całej Europie, które stawiane są za wzór dokładności i jakości.

Wraz z najnowszą aktualizacją map użytkownicy otrzymają również możliwość wyszukiwania adresów posesji na terenach wiejskich, na których nie ma nazw ulic, a jedynie numery budynków. Pozwoli to na nawigację do najmniejszych nawet obiektów znajdujących się obok małych wsi czy w przysiółkach.

Najnowsze mapy 1408 zostaną udostępnione w AutoMapie dla systemów Windows, iOS oraz Android, a także w serwisie mapowym Targeo.pl.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.