Strona główna > Internet > Targeo > Informacja prasowa – Pierwsza aktualizacja map 2014
Kategorie
Targeo

Informacja prasowa – Pierwsza aktualizacja map 2014

Udostępniamy Wam pierwszą aktualizację map w 2014. Pracowaliśmy nad nią dłużej, bo zmian jest też więcej. Najważniejsze z nich, to kolejne (niektóre już oddane do użytku) wybudowane odcinki drogowe, takie jak obwodnice Hrubieszowa, Biłgoraja, Mielca, Lubawy, Radomia i Opalenicy. Udostępniony został również nowy odcinek obwodnicy Leżajska oraz obwodnice trzech miejscowości na remontowanej drodze 747. W najnowszych mapach znalazły się również: nowy odcinek Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach, odcinek trasy S3 Międzyrzecz – Gorzów Wlkp oraz odcinek trasy S11 na wschód od Poznania.

Targeo - mapa
Mapa Targeo

W aktualnych mapach znajduje się również wiele nowych odcinków dróg, które są w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie nastąpi automatycznie, równocześnie z faktycznym oddaniem do użytku.

Zmiany na Targeo obejmują nie tylko mapy! Właśnie uruchomiliśmy nową wersję strony głównej Targeo, gdzie udostępniamy m.in. bieżące poglądowe mapki zakorkowania największych miast, wskaźnik zakorkowania oraz ostrzeżenia o bieżących największych korkach w miastach.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku, będziesz zawsze przed innymi wiedzieć co nowego w Targeo.

(Źródło: www.Targeo.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.