Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] Zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] Zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

Jak co roku AutoMapa przygotowała dla swoich użytkowników aktualne objazdy i wyłączenia dróg w związku z dniem Wszystkich Świętych.

Dzień Wszystkich Świętych to corocznie czas podróży do grobów najbliższych oraz dużych zmian w organizacji ruchu w całej Polsce. Jak co roku, AutoMapa zadbała o najnowsze dane drogowe przycmentarnych terenów i ulic. Uwzględniają one zarówno wyłączenia niektórych odcinków dróg z ruchu, jak również zmianę kierunkowości ulic czy czasowe ich zamknięcia.

12 lat AutoMapy
12 lat AutoMapy

Ponieważ wiele z nich ma charakter doraźny, zależny od warunków drogowych, liczby pieszych czy decyzji Policji, AutoMapa będzie na nie reagować w czasie rzeczywistym aktualizując sytuację drogową wokół cmentarzy co dwie minuty. Co szczególnie ważne, AutoMapa przygotowuje takie dane dla całej Polski.

Odwiedzając groby najbliższych często przejeżdżamy setki kilometrów po całej Polsce. Goni nas czas, a gubi rutyna, gdy okazuje się, że drogi, którymi zwykle jeździmy są zamknięte, lub jest na nich nowa, czasowa zmiana organizacji ruchu. Tkwimy w korkach i tracimy nerwy. Dlatego co roku szczególnie mocno przygotowujemy się zarówno do dnia Wszystkich Świętych, jak i świątecznego tygodnia, który jest zwyczajowo czasem podróży. Przykładamy wszelkich starań, aby dane o organizacji ruchu wokół nekropolii były pełne i aktualizowane na bieżąco.

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy

Nie zapomnieliśmy również o użytkownikach klasycznych nawigacji PND, które nie posiadają stałego połączenia z internetem. Pobierając najnowsze dane SmartRoutes nawigacje te zostaną również zasilone danymi, które pozwolą sprawnie poruszać się wokół nekropolii w najbliższych dniach.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.