Strona główna > Programy > AutoMapa > Kwietniowe mapy już dostępne!
Kategorie
AutoMapa

Kwietniowe mapy już dostępne!

Ponad 3,2 mln adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków, ponad 680 tys. Użytecznych Punktów, 100% dróg prowadących do miejsc zamieszkania oraz nowe drogi i mosty gotowe do uruchomienia przez technologię LiveDrive!. AutoMapa udostępnia najnowsze mapy Polski!

Już po raz drugi w tym roku AutoMapa udostępnia swoim użytkownikom najnowsze mapy nawigacyjne. Dane opracowane w kwietniu 2013 roku stanowią najaktualniejszy obraz siatki drogowej oraz adresowej i są niezwykle ważnym elementem systemu LiveDrive! pozwalającego na wyznaczanie tras z uwzględnieniem rzeczywistej sytuacji na drogach – w tym utrudnień takich jak korki czy remonty.

W najnowszych mapach pojawia się blisko 36 tysięcy nowych punktów adresowych przypisanych do konkretnych budynków. Dzięki temu, łączna liczba dokładnych adresów punktowych wzrosła do ponad 3,2 mln. Jest to najpełniejsza i najdokładniejsza baza adresowa w Polsce. Skorzystać z niej mogą zarówno użytkownicy AutoMapy jak i serwisu lokalizacyjnego Targeo.pl.

Wraz z najnowszą aktualizacją, AutoMapa wzbogaciła się również o blisko 3 tysiące planów nawigacyjnych miast i miejscowości. Dzięki temu ich łączna liczba osiągnęła poziom blisko 61 tysięcy.

Nowe mapy, to również najnowsze inwestycje drogowe zarówno te oddane już do użytku, jak i planowane do oddania w najbliższym czasie, które pojawią się w mapach dzięki technologii LiveDrive! w chwili ich faktycznego oddania do użytku. Najnowsze dane uwzględniają zarówno lokalne inwestycje, takie jak zmiany organizacji ruchu w Białymstoku w rejonie ulic Sienkiewicza/ Piłsudskiego, jak i oddane do użytku drogi łączące Drogę Krajową 91 z Drogą Krajową 55, czy przygotowany do oodania nowy most na Wiśle pod Kwidzynem w ciągu Drogi Krajowej nr 90.

Najnowszą aktualizację map udostępniamy naszym użytkownikom jeszcze przed majowym długim weekendem, dzięki czemu droga na majówkę może być czystą przyjemnością, a aktualne mapy i system LiveDrive! wyznaczający trasę z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej zapewnią kierowcy spokój i pozwolą sprawnie dotrzeć do celu podróży.

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

AutoMapa od lat wspiera użytkowników CB Radio dokładnymi informacjami o pikietażu, który pozwala ocenić, na którym kilometrze drogi znajduje się aktualnie kierowca lub niebezpieczny punkt. Najnowsze mapy zostałyuzupełnione o pikietaż na drogach wojewódzkich w woj. podkarpackim.

AutoMapa to od ponad 10 lat największa i najdokładniejsza baza Użytecznych Punktów (POI) codziennie aktualizowana poprzez dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników AutoMapy skupionych wokół portalu Miplo.pl. Wraz z najnowszą aktualizacją map, liczba Użytecznych Punktów dostępnych w AutoMapie osiągnęła poziom ponad 680 tysięcy. AutoMapa i Targeo.pl dysponują również największą w Polsce bazą adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków. Ich liczba znacznie przekroczyła już 3,2 miliona.

Najnowsze mapy udostępnione przez AutoMapę są też wykorzystane w serwisie lokalizacyjnym Targeo.pl. Dzięki nim aktualizacja danych o ruchu drogowym wykorzystywanych przez system AutoMapa/ Targeo Traffic będzie jeszcze szybsza i sprawniejsza. Jak zawsze, na stronach Targeo.pl możliwe jest również sprawdzenie aktualnego natężenia ruchu drogowego oraz wygodne wyznaczanie tras, które można przesłać bezpośrednio do AutoMapy.

Tradycyjnie już, aktualizacje AutoMapy dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową. Użytkownicy wersji Windows, mogą pobrać najnowsze mapy ze strony www.AutoMapa.pl. Osoby korzystające z AutoMapy na platformie iOS znajdą aktualizację programu w AppStore, natomiast dla użytkowników AutoMapy dla systemu Android aktualizacja dostępna jest po wybraniu zakładki w urządzeniu “Aktualizacja systemu”.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.