Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.470!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.470!

Kolejna wersja polskiego programu pocztowego Hellcore Mailer została opublikowana z kilkoma zmianami. Nowa wersja została oznaczona numerem 0.9.0.470.

Hellcore Mailer 0.9.0.463
Hellcore Mailer 0.9.0.463

Udostępniona wczoraj wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.470 zawiera poprawki w wyświetlaniu ikon niektórych typów załączników. Zostało poprawione wychodzenie z podglądu treści HTML oraz obsługa wiadomości HTML. Zmniejszony został rozmiar bibliotek OpenSSL.

  • Ikonki niektórych typów załączników źle się wyświetlały (np. czarne obwódki).
  • Po opuszczeniu podglądu treści HTML (w tym po przejściu do innej), program zaczynał zużywać śladową ilość czasu procesora.
  • Zredukowany rozmiar dystrybuowanych bibliotek OpenSSL.
  • Zlikwidowane źródło błędu „Katastrofalny błąd” podczas przełączania między widokiem HTML bez osobnych zakładek i z jedną/wszystkimi.
  • Wiadomości których nadrzędny typ zawartości to „multipart/mixed”, zaś podrzędny to „text/html”, nie wyświetlały się (treść HTML była ignorowana). W przypadku niektórych list dyskusyjnych powodowało to wyświetlenie stopki listy dyskusyjnej zamiast treści wiadomości, która składała się tylko z HTMLa i nie miała alternatywnego formatu.

Aktualizacja:

  • 2018-10-08

Kompilacja:

  • 0.9.0.470

W celu aktualizacji programu należy:

  1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
  2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
  3. pliki z rozpakowanego katalogu należy skopiować do folderu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępne.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.469!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.