Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.444!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.444!

Kolejna wersja polskiego programu pocztowego Hellcore Mailer została właśnie opublikowana. Nowa wersja, zawierająca kilka ważnych zmian, została oznaczona numerem 0.9.0.444.

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.444 o nazwie Perpendicular zawiera kilka zmian. W tej wersji usunięto problem z blokującym się pobieraniem wiadomości z serwera pop3, gdy włączone było optymalizowanie połączenia. Poprawiono obsługę przycisku „Ponów próbę” w oknie ostrzeżenia o zablokowanym przez inną sesję programu użytkownika. Poprawiono obsługę załączników otwieranych na zewnątrz programu. W tej wersji w ustawieniach folderu pojawiła się opcja „Zapisuj tu moje odpowiedzi na wiadomości z tego folderu”.

Zmiany:

  • Usunięty problem z blokującym się pobieraniem wiadomości z serwera pop3, jeśli włączone jest optymalizowanie połączenia.
  • Usunięty problem z nie działającym przyciskiem „Ponów próbę” w okienku ostrzeżenia o zablokowanym przez inną sesję programu użytkowniku.
  • Nie dało się ponownie otworzyć załączników otwieranych na zewnątrz programu (pliki tymczasowe zablokowane do restartu programu).
  • Do ustawień folderu dodana nowa opcja: „Zapisuj tu moje odpowiedzi na wiadomości z tego folderu”.

Aktualizacja:

  • 2018-04-28

Kompilacja:

  • 0.9.0.444

W celu aktualizacji programu należy:

  1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
  2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
  3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.443!.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.