Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows > Przycisk Dzwoń w AutoMapie dla systemu Windows
Kategorie
AutoMapa dla Windows

Przycisk Dzwoń w AutoMapie dla systemu Windows

W AutoMapie dla systemu Windows bardzo przydatną, choć może mało znaną, opcją jest Dzwoń. Jest to opcja, która umożliwia wywołanie połączenia telefonicznego na podstawie numeru, który dostępny jest w opisie punktu użyteczności publicznej (POI).

Funkcja Dzwoń, służy do dzwonienia, w związku z tym działa tylko na urządzeniach, które mają wbudowany moduł telefoniczny (np. HTC HD2) lub łączą się z telefonami przez BT jako zestaw głośnomówiący (np. MODECOM MX 3 HD). Dzięki niej bezpośrednio z poziomu AutoMapy możemy wykonać połączenie na numer telefonu, który podany jest w opisie POI.

Jak z tej funkcji skorzystać? Wyszukamy interesujący nas POI lub znajdziemy go na mapie, to należy wejść do jego opisu, gdzie na dolnej belce dostępny jest przycisk Dzwoń Przycisk Dzwoń. Przycisk dostępny jest tylko w punktach, które w opisie zawierają numer telefonu.

Informacje o POI
Informacje o POI

Gdy klikniemy przycisk Dzwoń, pojawi się okno z numerem telefonu lub kilkoma numerami, jeżeli w opisie jest ich więcej. Po wybraniu numeru telefonu zostanie wywołane systemowe narzędzie do dzwonienia i nastąpi połączenie z tym numerem.

Funkcja Dzwoń
Funkcja Dzwoń

Dzięki funkcji Dzwoń nie zostajemy zmuszeni do przepisania numeru, czy wychodzenia z AutoMapy, gdy chcemy zadzwonić w wybrane miejsce. Wystarczy kilka kliknięć, aby zacząć rozmawiać. Jest to bardzo wygodne i proste w obsłudze narzędzie, które ułatwi dzwonienie, np. do hotelu w celu rezerwacji noclegu.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.