Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla iOS > Wyznacz trasę na Targeo.pl i pobierz ją do AutoMapy iOS! – informacja prasowa
Kategorie
AutoMapa dla iOS

Wyznacz trasę na Targeo.pl i pobierz ją do AutoMapy iOS! – informacja prasowa

Możliwość pobrania trasy przygotowanej w serwisie Targeo.pl, zaktualizowane ograniczenia prędkości zgodnie z danymi GDDKiA i najnowsze mapy Polski i Europy. AutoMapa iOS 3.9 dostępna w App Store!

Do sklepu z aplikacjami firmy Apple trafiła najnowsza wersja AutoMapy dla systemu iOS. Zawiera m.in opracowane pod koniec czerwca, najnowsze mapy Polski i Europy uwzględniające wszystkie nowe inwestycje drogowe takie jak odcinek trasy S69 Bielsko-Biała – Żywiec, fragment trasy S3 Sulechów – Międzyrzecze czy też ul. Nowobukowińska (przedłużenie ul. KEN) w Warszawie.

Najnowsza AutoMapa iOS to również oczekiwana przez użytkowników funkcja automatycznego pobierania tras z serwisu lokalizacyjnego Targeo.pl, którego użytkownicy wyznaczają miesięcznie ponad 4 miliony tras! Teraz, podając w AutoMapie iOS kod PIN uzyskany przy wyznaczaniu trasy w Targeo.pl, trasa zostanie automatycznie wczytana do AutoMapy!

Wczytanie trasy z Targeo
Wczytanie trasy z Targeo

Funkcja importu trasy z serwisu Targeo.pl to doskonałe narzędzie do wykorzystania podczas wakacyjnych podróży. Trasę można zaplanować wygodnie na ekranie komputera, wyznaczając wiele punktów pośrednich, a następnie przesłać ją do AutoMapy i zapisać w urządzeniu

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy

Nowe AutoMapa dla systemu iOS to również nowa baza ograniczeń prędkości. Zmiany, które objęły drogi krajowe, w 262 przypadkach podniosły dopuszczalną prędkość na drodze a w 144 przypadkach ją obniżyły. Dodatkowo, w najnowszych mapach wykorzystywanych przez AutoMapę, zweryfikowano ograniczenia prędkości na drogach niższych kategorii naniesione przez użytkowników portalu Miplo.pl.

AutoMapa dla systemu iOS dostępna jest w App Store. Starter aplikacji, kosztujący 0,89 Euro pozwala na 7 dniowe skorzystanie ze wszystkich funkcji programu. Po tym czasie użytkownicy mogą wybrać jedną z atrakcyjnych ofert cenowych:

AutoMapa Polska dla iOS

  • Licencja 7 dniowa: 2,69 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 9,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 23,99 Euro

AutoMapa Europe dla iOS

  • Licencja 7 dniowa: 4,99 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 16,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 39,99 Euro

AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów, pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu takich jak zamkniecie docinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.