Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla iOS > Została opublikowana AutoMapa 7.10.2 dla systemu iOS!
Kategorie
AutoMapa dla iOS

Została opublikowana AutoMapa 7.10.2 dla systemu iOS!

W AppStore pojawiła się nowa wersja AutoMapy dla systemu iOS, która została oznaczona numerem 7.10.2. Wersja ta zawiera taką samą listę zmian, jak poprzednia wersja.

AutoMapa 7.10.0

Asystent Pasa Ruchu

Wersja 7.10.0 AutoMapy dla systemu iOS zawiera zmieniony wygląd Asystenta Pasa Ruchu. Od tej wersji APR wygląda, tak, jak w AutoMapie dla systemu Android od wersji 7.9.0, czyli w czytelniejszy sposób pokazuje pasy, których należy się trzymać, a do tego zawiera dodatkowe strzałki.

AutoMapa iOS 7.10 - Asystent Pasa Ruchu
Asystent Pasa Ruchu

Drogowskaz

Drugą ważną zmianą jest przeniesienie i przeprojektowanie belki, z informacją w jaką drogę będziemy wjeżdżali. Teraz ta belka jest czytelniejsza, a kolory na niej zbliżone są do tablic informacyjnych.

AutoMapa iOS 7.10 - Drogowskaz
Drogowskaz

Ostatnio oglądane

Trzecią zmianą jest opcja, której nie ma w AutoMapie dla systemu Android. Od wersji 7.10.0 na mapie pokazywane są ostatnio wyświetlane miejsca. Opcja czasem przydatna, ale fajnie by było ją wyłączyć, a takiej opcji nie ma.

AutoMapa iOS 7.10 - Ostatnio oglądane
AutoMapa iOS 7.10 – Ostatnio oglądane

Inne zmiany

Wersja 7.10.0 ma zmieniony sposób uruchamiania. Teraz nie pokazuje się ekran początkowy z podstawowymi informacjami o programie. Wyświetla się tylko logo AutoMapy i momentalnie program pokazuje mapę.

Kolejne zmiany to standardowe poprawki stabilności i wyznaczania tras.

AutoMapa 7.10.1

Wersja 7.10.1 AutoMapy dla systemu iOS zawiera taką samą listę zmian, jaką zawierała wersja 7.10.0. Może to oznaczać poprawki stabilności, wyznaczania tras i drobnych błędów.

AutoMapa 7.10.2

Wersja 7.10.2 AutoMapy dla systemu iOS zawiera taką samą listę zmian, jaką zawierała wersja 7.10.0. Może to oznaczać poprawki stabilności, wyznaczania tras i drobnych błędów.

Zmiany w wersji 7.10.2:

  • nowy APR [Asystent Pasa Ruchu], który na bardziej złożonych skrzyżowaniach wyraźnie wskazuje pasy do ruchu i manewry, dzięki czemu łatwiej i bezpieczniej dojedziesz do celu; np. jeśli na skrzyżowaniu należy zająć prawy pas do skrętu, zobaczysz na rysunku wyróżniony prawy pas i podświetloną strzałkę skrętu
  • dodane wyświetlanie Drogowskazu, zgodnie z kierunkiem jazdy; np. jeśli na najbliższym rozjeździe należy kierować się drogą A2 na Łódź, to taką informację zobaczysz na Drogowskazie
  • wyświetlanie miejsc ostatnio oglądanych na mapie
  • szybkie uruchamianie aplikacji
  • poprawki stabilności
  • poprawki wyznaczania tras

Wersja:

  • 7.10.2.1868

Aktualizacja:

  • 2024-02-23

AutoMapa 7.10.2 dostępna jest do pobrania w sklepie AppStore.

Informacje o zmianach dla poprzedniej wersji, można przeczytać we wpisie „Została opublikowana AutoMapa 7.10.1 dla systemu iOS!„. Natomiast lista poprzednich wersji programu znajduje się na stronie „Lista wydań AutoMapy dla systemu iOS.

Oceń wpis
[Maks.: 2 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.