Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows > AutoMapa 6.13 dla Windows już dostępna! – informacja prasowa
Kategorie
AutoMapa dla Windows

AutoMapa 6.13 dla Windows już dostępna! – informacja prasowa

Nowe algorytmy wyznaczania tras, usprawnienia systemu LiveDrive!, nowe mechanizmy wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych. AutoMapa Windows 6.13 już dostępna!

AutoMapa WIndows
AutoMapa WIndows

Już po raz czwarty w tym roku użytkownicy AutoMapy Windows mogą skorzystać z aktualizacji najpopularniejszego, najchętniej kupowanego i najczęściej nagradzanego programu nawigacyjnego w Polsce. Najnowsza AutoMapa Windows 6.13 tradycyjnie wnosi wiele zmian i usprawnień zarówno dla zwykłych użytkowników jak i profesjonalistów.

W najnowszej wersji AutoMapy Windows 6.13 jeszcze większy nacisk położono na problem pokonywania korków i innych zatorów drogowych. AutoMapa już w 2009 roku, jako pierwsza nawigacja w Polsce i jedna z pierwszych na świecie wprowadziła system wyznaczania tras w oparciu o aktualne natężenie ruchu drogowego bazujące na najnowocześniejszej technologii IP Traffic, wykorzystującą ponad tysiąc razy większą liczbę danych, niż stare systemy oparte na technologii TMC, dzięki której informacje o korkach, remontach, zmianach kierunkowości dróg czy nowo otwieranych drogach przekazywane są do AutoMapy poprzez Internet. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, dzięki zwiększeniu precyzji wyznacznia tras, korektom w uwzględnianiu manewrów na trasie oraz usprawnieniu zmian kierunkowości ulic poprzez technologię LiveDrive! wraz z najnowszą aktualizacją kierowcy otrzymali jeszcze skuteczniejsze narzędzie w walce z problemami w ruchu drogowym – nawet tymi trudno przewidywalnymi.

Użytkownicy AutoMapy są przyzwyczajeni, że AutoMapa, wykorzystując technologię LiveDrive! pozwala na czasowe zamykanie i otwieranie na mapach odcinków dróg oraz zmianę kierunkowości ulic. Obecne od kilku lat w AutoMapie narzędzia pozwalające na czasowe a nawet godzinowe zmiany w organizacji ruchu zostały napisane na nowo, aby jeszcze lepiej odzwierciedlać stan faktyczny na drodze. Wraz z bieżącą aktualizacją użytkownicy otrzymują więc najnowsze mechanizmy pozwalające jeszcze skuteczniejszą reakcję na zmiany w ruchu drogowym.

Od wielu lat AutoMapa jest wykorzystywana przez profesjonalistów jako nieocenione narzędzie nawigacyjne. Dzięki bogatej bazie danych mapowych niezbędnych do wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych skutecznie prowadzi kierowców największych nawet aut zarówno po Polsce jak i Europie. Dlatego, kolejny raz w tym roku, AutoMapa zawiera wiele aktualizacji danych koniecznych do najlepszego wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych. Wzrosła również szybkość i jakość wyznaczania tego typu tras. Co szczególnie ważne, nowe algorytmy pozwalają na jeszcze lepszą optymalizację dojazdu do rozbudowanych i skomplikowanych topograficznie miejsc (np. Moskwa, czy Paryż).

Zmiany w AutoMapie zostały równocześnie wprowadzone w serwisie lokalizacyjnym Targeo.pl. Dzięki nim aktualizacja danych o ruchu drogowym wykorzystywanych przez system AutoMapa/ Targeo Traffic będzie jeszcze szybsza i sprawniejsza. Jak zawsze, na stronach Targeo.pl możliwe jest również sprawdzenie aktualnego natężenia ruchu drogowego oraz wygodne wyznaczanie tras, które można przesłać bezpośrednio do AutoMapy

Nowe rozwiązania w AutoMapie dla Windows są odpowiedzią na oczekiwania płynące ze strony profesjonalistów wykorzystujących AutoMapę zawodowo, jak i ludzi ceniących sobie ponadprzeciętną jakość nawigacji. Dzięki nim nawigacja będzie jeszcze sprawniejsza i precyzyjniejsza.

– powiedział Janusz M. Kamiński – szef PR i marketingu AutoMapy.

Jak zwykle, aktualizacja dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich użytkowników AutoMapy posiadających ważną subskrypcję. Program można pobrać ze strony www.AutoMapa.pl.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.