Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > AutoMapa Android w sieci sprzedaży epay! – informacja prasowa
Kategorie
AutoMapa dla Android

AutoMapa Android w sieci sprzedaży epay! – informacja prasowa

Od 1 lipca br. w ofercie sieci HDS (Relay, Inmedio, Inmedio Cafe oraz 1-Minute) pojawi się AutoMapa dla systemu Android. Licencje, w formie wygodnych w użyciu Kart Prezentowych, dostępne będą na terenie całego kraju w punktach sprzedaży epay.

AutoMapa_epay
Karty prezentowe epay

Należący do Euronet Polska Sp. z o.o. epay Polska, to wiodący w Polsce dystrybutor elektronicznych doładowań produktów przedpłaconych (m.in. kont telefonów komórkowych) za pomocą terminali POS i bankomatów. AutoMapa dla systemu Android pojawi się na obsługiwanych przez epay stojakach z Kartami Podarunkowymi już od 1 lipca 2013 roku.

Zakup licencji w formie Karty Prezentowej pozwala na korzystanie z AutoMapy osobom, które nie chcą dokonywać internetowych płatności kartą kredytową. Jest to jednocześnie wygodnia forma przekazania licencji AutoMapy innej osobie w formie eleganckiego prezentu.

Oferta AutoMapy dostępna w sieci sprzedaży epay przedstawia się następująco:

AutoMapa Android Polska

  • Licencja 7 dniowa: 9,99 zł
  • Licencja 90 dniowa: 36,99 zł
  • Licencja 366 dniowa: 89,99 zł

AutoMapa Android Europe

  • Licencja 7 dniowa: 16,99 zł
  • Licencja 90 dniowa: 59,99 zł
  • Licencja 366 dniowa: 149,99 zł

AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu takich jak zamkniecie odcinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.