Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows Phone 8 > AutoMapa dla systemu Windows Phone w wersji 1.0.3.79 została opublikowana jako RC!
Kategorie
AutoMapa dla Windows Phone 8

AutoMapa dla systemu Windows Phone w wersji 1.0.3.79 została opublikowana jako RC!

Wczoraj producent AutoMapy zaszalał trochę z wydawaniem kolejnych wersji. W ciągu dnia zostały wydane wersje 1.0.3.76 oraz 1.0.3.78, o których napisałem we wpisie Kolejna testowa wersja AutoMapy dla systemu Windows Phone została wydana! Natomiast wieczorem została wydana kolejna wersja, która została oznaczona numerem 1.0.3.79.

AutoMapa dla systemu Windows Phone 8
AutoMapa dla systemu Windows Phone 8

Na liście zmian nie ma informacji o tym co dokładnie zostało zmienione, tylko cały czas, licząc już od wersji 1.0.3.74, jest informacja o poprawkach stabilności i błędów znalezionych w wersji RC1. Jedyną różnicą jaką widzę w porównaniu do wersji 1.0.3.74, która miała być wersją oficjalną jest to, że została przywrócona możliwości zapisywania logów programu oraz możliwość włączenia serwera testowego.

Być może został znaleziony jakiś poważny błąd, tylko szkoda, że nie ma informacji na temat ponowienia testów i na co trzeba zwrócić uwagę.

Zmiany:

  • Poprawa stabilności i błędów zauważonych podczas testów wersji RC1

Aktualizacja:

  • 2016-05-12

Kompilacja:

  • 1.0.3.79
Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.