Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla iOS > Informacja prasowa – AutoMapa dostosowana do iOS7!
Kategorie
AutoMapa dla iOS

Informacja prasowa – AutoMapa dostosowana do iOS7!

Producenci AutoMapy udostępnili w sklepie App Store najnowszą wersję swojej aplikacji dostosowaną do systemu iOS7!

AutoMapa dla iOS
AutoMapa dla iOS

AutoMapa Polska i AutoMapa Europe dostosowane do iOS7, najnowszego systemu operacyjnego mobilnych urządzeń Apple, dostępne są już w App Store. Dzięki tak szybkiej aktualizacji AutoMapy, jej użytkownicy będą mogli korzystać ze wszystkich funkcji programu pod kontrolą nowego systemu operacyjnego Apple od dnia jego premiery.

Najnowsza AutoMapa 3.10 zawiera również aktualizacje nowo oddanych odcinków drogowych, w tym Południowej Obwodnicy Warszawy i mostu pod Kwidzynem. W tej wersji AutoMapy iOS pojawia się również nowy typ trasy: Bezpieczna. Trasa ta rekomendowana jest wszystkim użytkownikom, którzy ponad wszystko cenią sobie spokój i bezpieczeństwo poruszania się po drogach. Przy wyznaczaniu Trasy Bezpiecznej AutoMapa preferuje drogi jak najwyższych kategorii i tam, gdzie jest to możliwe unika gorszych jakościowo dróg. Jednocześnie Trasa Bezpieczna korzysta ze wsparcia systemu AutoMapa/ Targeo Traffic umożliwiającego pokonywanie korków i innych nietypowych zatorów drogowych. Dzięki technologii LiveDrive! wyznacza najszybszą drogę przejazdu jednocześnie unikając odcinków ryzykownych przy złych warunkach pogodowych.

AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu takich jak zamkniecie odcinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.