Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla iOS > Informacja prasowa – AutoMapa 4.0 dla iOS w App Store!
Kategorie
AutoMapa dla iOS

Informacja prasowa – AutoMapa 4.0 dla iOS w App Store!

Zaprojektowany specjalnie dla systemu iOS7 interfejs użytkownika, noktowizyjny tryb nocny, funkcja oszczędzania baterii oraz najnowsze mapy Polski i Europy. Zupełnie nowa AutoMapa dla systemu iOS już dostępna w App Store!

AutoMapa dla iOS 7
AutoMapa dla iOS 7

Do App Store trafiła najnowsza wersja AutoMapy dla systemu iOS – najpopularniejszego i od ponad 10 lat najchętniej kupowanego programu nawigacyjnego w Polsce. AutoMapa iOS ma teraz zupełnie nowy interfejs użytkownika dostosowany do specyfiki systemu iOS7. Zaprojektowany od nowa łączy w sobie najlepsze dotychczasowego interfejsu z czystością i przejrzystością nowego systemu operacyjnego Apple.

AutoMapa 4.0 iOS to również noktowizyjny tryb nocny, dzięki któremu zachowana zostaje czystość i przejrzystość mapy wraz z jej detalami podczas jazdy wieczorem i w nocy, a jednocześnie ekran urządzenia nie przyciąga tak mocno wzroku kierowcy, pozwalając mu skupić się na drodze. Zwiększony kontrast elementów nawigacyjnych sprawia, że rzut oka na AutoMapę wystarczy, żeby sprawdzić, którędy jechać, by najszybciej dotrzeć do celu.

W najnowszej AutoMapie dla iOS użytkownicy mają również możliwość samodzielnie zarządzać energią, którą pobiera AutoMapa. Gdy bateria jest już na wyczerpaniu, lub gdy nie ma dostępu do ładowarki, użytkownik może zmniejszyć pobór energii przez AutoMapę, aby przedłużyć działanie urządzenia.

AutoMapa 4.0 iOS to również mapy Polski i Europy opublikowane w pierwszych dniach listopada. Stanowią one najświeższy obraz sytuacji drogowej zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Opracowana przez Geosystems mapa Polski to 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 632 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym oddane ostatnio do użytku nowe odcinki drogowe takie jak A4 Dębica – Rzeszów, czy odcinek Radymno – Korczowa, który przygotowany jest do odblokowania poprzez technologię Live Drive!. Do użytku została także udostępniona obwodnica Olkusza oraz dane drogowe na trasie S7 koło Kielc i w rejonie trasy S2 w Warszawie. Po raz kolejny zaktualizowana została również organizacja ruchu w dużej liczbie miejscowości na terenie Polski.

W nowych mapach znajduje się wiele remontowanych odcinków dróg, na których wprowadzono nową organizację ruchu. Część z nich, takich jak zmiany na warszawskiej trasie Armii Krajowej oraz modernizacja arterii Piłsudskiego – Mickiewicza w Łodzi są kluczowe dla ruchu drogowego w tych miastach. Aktualne informacje o zmianach drogowych na terenie tych oraz innych odcinkach dróg przekazywane są bezpośrednio do użytkowników AutoMapy poprzez technologię LiveDrive! dzięki której trasy wyznaczane przez AutoMapę i serwis Targeo uwzględniają informacje o natężeniu ruchu.

AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem bieżącej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu, takich jak zamkniecie odcinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy.

AutoMapa dla systemu iOS dostępna jest w App Store. Starter aplikacji, kosztujący 0,89 Euro pozwala na 7 dniowe skorzystanie ze wszystkich funkcji programu. Po tym czasie użytkownicy mogą wybrać jedną z atrakcyjnych ofert cenowych:

AutoMapa Polska dla iOS

  • Licencja 7 dniowa: 2,69 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 9,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 23,99 Euro

AutoMapa Europe dla iOS

  • Licencja 7 dniowa: 4,49 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 16,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 39,99 Euro

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.