Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] AutoMapa i Targeo partnerami OnetRANO
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] AutoMapa i Targeo partnerami OnetRANO

AutoMapa i Targeo rozpoczęły współpracę z OnetRANO – najpopularniejszym porannym programem telewizyjnym prowadzonym przez Jarosława Kuźniara z mobilnego studia samochodowego!

Specjalnie na potrzeby programu OnetRANO AutoMapa i Targeo opracowały specjalną wersję Korkometru – unikatowego narzędzia prezentującego aktualny poziom zakorkowania największych miast Polski. To obraz całego ruchu w mieście sprowadzony do jednej liczby, która pokazuje, jak duże korki są w konkretnym mieście oraz ile czasu zajmuje przejazd do i z centrum z najpopularniejszych kierunków w porannym i popołudniowym szczycie.

Warszawa - szczyt poranny, średnie prędkości
Warszawa – szczyt poranny, średnie prędkości

Korkometr.pl to idealne uzupełnienie informacji o korkach, którą codziennie otrzymują użytkownicy AutoMapy i Targeo.pl i w oparciu o które wyznaczane są najszybsze trasy przejazdu do celu. To jedyne takie narzędzie dostępne w Polsce. Dzięki graficznej prezentacji Korkometru, codziennie rano widzowie programu OnetRANO otrzymują dokładną informację o tym, czego mogą spodziewać się na drogach podczas całego dnia.

Wizualizacja Korkometru przedstawiana jest dla siedmiu największych miast Polski: Warszawy, Krakowa, Gdańska, Łodzi, Poznania, Wrocławia oraz Katowic.

Onet RANO to program nadawany na żywo w Internecie, dostarczający widzom poranną porcję wiedzy, z którą warto zacząć dzień. Codziennie rano o stałej porze Jarosław Kuźniar rozmawia ze swoimi gośćmi – najpierw w mobilnym studiu samochodowym, potem w studiu Onetu. Prowadzący i jego rozmówcy w przyjaznej atmosferze i lekkiej formie komentują bieżące wydarzenia oraz informują o tym, co ciekawego dopiero się wydarzy. Doskonałe połączenie informacji i rozrywki oraz szansa na unikalną interakcję z widzami.

Unikatową cechą OnetRANO jest jego dostępność na wszystkich internetowych kanałach komunikacji z widzami: na stronie głównej Onet, w aplikacji Onet, Facebooku, Periscope, YouTube, Instagramie, Snapchacie i Twitterze.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.