Strona główna > Programy > AutoMapa > Informacja prasowa – Najnowsze mapy Polski i Europy już dostępne!
Kategorie
AutoMapa

Informacja prasowa – Najnowsze mapy Polski i Europy już dostępne!

Najnowsze mapy Polski i Europy, niemal 700 tysięcy Użytecznych Punktów i nowe inwestycje drogowe. Już po raz czwarty w tym roku AutoMapa i Targeo.pl aktualizują mapy Polski i Europy.

10 lat AutoMapy na rynku
10 lat AutoMapy na rynku

Mapa drogowa w Polsce zmienia się nieustannie. Każdego miesiąca oddawane są do użytku kolejne trasy i odcinki dróg. Zmienia się też organizacja ruchu zarówno wokół nowych inwestycji, jak i w miastach. W najnowszych mapach AutoMapy kierowcy znajdą nową organizację ruchu w Bytomiu, Będzinie, Chełmie, Grodnie, Krakowie (centrum handlowe Futura Park), Gliwicach (centrum handlowe Europa Centralna), Kielcach (droga ekspresowa S7) oraz na węźle A1/ DK91 pomiędzy Łodzią a Piotrkowem Trybunalskim. Do użytku oddana została również droga Występa – Lekomin, nowo otwartą część wschodniej obwodnicy Wojnicza, jak również przedłużenie ul. Mieszka I w Radomiu.

Aktualne mapy, wraz z systemem AutoMapa/ Targeo Traffic pozwalającym wyznaczać trasę z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej są kluczem do sprawnego i szybkiego dotarcia do celu. Co ważne – w każdej aktualizacji map pojawiają się nie tylko nowe informacje o drogach, adresach, czy nowe plany budynków, ale również tak szczegółowe dane, jak kierunkowość ulic na zamkniętych osiedlach, znaki ograniczeń prędkości i terenu zabudowanego, czy kolejne dane niezbędne do wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych.

AutoMapa, jako pierwsza nawigacja w Polsce wprowadziła już w 2008 roku informacje o pikietażu, które są niezwykle istotne dla wszystkich kierowców podróżujących z CB Radio. W kolejnych aktualizacjach sukcesywnie rosła liczba dróg, które zostały objęte danymi o drogowych słupkach kilometrowych. W najnowszej aktualizacji gruntownie zaktualizowano dane o pikietażu dla dróg województwa świętokrzyskiego. Najnowsza aktualizacja danych, to również nowe dane o ograniczeniach prędkości w Ostrołęce, Płocku, Tarnobrzegu, Elblągu, Słupsku, Koszalinie, Piotrkowie Trybunalskim, Częstochowie, Łomży, Bełchatowie, Pile, Chełmie, Siedlcach, Sosnowcu i w Jaworznie.

Użytkownikom programu AutoMapa Europe oraz serwisu Targeo.pl, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostały najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy (3Q2013) przygotowane przez lidera światowego rynku map – firmę NAVTEQ. Dane te mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

AutoMapa to od ponad 10 lat największa i najdokładniejsza baza Użytecznych Punktów (POI) codziennie aktualizowana poprzez dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników AutoMapy skupionych wokół portalu Miplo.pl. Wraz z najnowszą aktualizacją map, liczba Użytecznych Punktów dostępnych w AutoMapie osiągnęła poziom blisko 700 tysięcy. AutoMapa i Targeo.pl dysponują również największą w Polsce bazą adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków. Wraz z najnowszą aktualizacją ich liczba przekroczyła już 3,4 miliona.

Tradycyjnie już, aktualizacje AutoMapy dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową. Użytkownicy wersji Windows, mogą pobrać najnowsze mapy ze strony www.AutoMapa.pl. Osoby korzystające z AutoMapy na platformie iOS znajdą aktualizację wersji Polska i Europe w AppStore po zakończeniu procesu certyfikacji przez Apple, natomiast użytkownicy AutoMapy dla systemu Android mogą pobrać najnowsze mapy bezpośrednio z programu wybierając zakładkę “Aktualizacja systemu”.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.