Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] Nowe mapy! 7 milionów adresów punktowych i nowe miasta Polski.
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] Nowe mapy! 7 milionów adresów punktowych i nowe miasta Polski.

Producenci AutoMapy opublikowali szóstą tegoroczną aktualizację map dla najpopularniejszego polskiego programu nawigacyjnego.

Kolejna aktualizacja map trafiła właśnie w ręce użytkowników AutoMapy. Udostępnione w niej zostały m.in: odcinek Drogowej Trasy Średnicowa w Gliwicach (DW 902), zachodnia obwodnica Słupska w ciągu DK 21 (tzw. Ring Miejski) oraz Droga Krajowa 79 w Jaworznie, która została rozbudowana do drogi dwujezdniowej

Najnowsze mapy AutoMapy zawierają rownież zaktualizowane fragmenty wielu dróg krajowych i wojewódzkich (m.in DK 61 i DW 801 w Warszawie, DW627 w Kosowie Lackim, DK21, DK11 itp.), które zmieniły swoje przebiegi po remontach i rozbudowach.

Wraz z grudniową aktualizacją, użytkownicy AutoMapy otrzymują również największą, przekraczającą 7 milionów rekordów, bazę adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków.

Nowe mapy, to również nowe miasta, które pojawią się na administracyjnej mapie Polski od 1 stycznia 2016 roku. Lubycza Królewska, Siedliszcze i Urzędów stają się miastami i znajduje to swoje odzwierciedlenie w AutoMapie. Gruntownej aktualizacji została również poddana baza kodów adresowych dla całego kraju.

Łącznie w AutoMapie znajduje się ponad 672 tys. kilometrów dróg wszystkich kategorii, ponad 65 tys. planów nawigacyjnych miast i miejscowości a 100% populacji miejskiej objętej jest dokładnymi adresami punktowymi. Kierowcy podróżujący z AutoMapą i systemem LiveDrive! pozwalającym na wyznaczanie tras z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej przejeżdżają dziennie ponad 7 milionów kilometrów.

AutoMapa to od ponad 12 lat największa i najdokładniejsza baza Użytecznych Punktów (POI), codziennie aktualizowana poprzez dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników AutoMapy skupionych wokół portalu Miplo.pl. Wraz z najnowszą aktualizacją liczba Użytecznych Punktów przekroczyła liczbę 770 tysięcy.

Tradycyjnie już, aktualizacje AutoMapy dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową. Użytkownicy wersji Windows, mogą pobrać najnowsze mapy ze strony www.AutoMapa.pl. Osoby korzystające z AutoMapy na platformach iOS i Android znajdą aktualizację map bezpośrednio w aplikacji.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.