Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] Poradnik AutoMapy: Asystent Pasa Ruchu
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] Poradnik AutoMapy: Asystent Pasa Ruchu

Czy wiesz, co ułatwia prowadzenie auta i bezbłędny dojazd do celu?

Każdy wie, że dobry asystent to nieoceniony skarb. A gdy dodatkowo niepostrzeżenie wyręcza Cię w podejmowaniu decyzji, prowadząc najlepszą drogą, bez względu na rodzaj trasy i liczbę dostępnych zjazdów, to musi to być skarb z AutoMapy, czyli Asystent Pasa Ruchu, zwany funkcją APR.

Jak działa APR?

Asystent Pasa Ruchu AutoMapy działa zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Funkcja jest wielkim ułatwieniem podczas jazdy po zatłoczonym mieście, gdzie złe ustawienie się na pasie wyklucza płynny skręt w swoją trasę oraz na wielopasmowych autostradach z licznymi rozjazdami, kiedy zła decyzja dotycząca zjazdu kosztuje wiele kilometrów… Asystent ocala kierowców od zbłądzenia, pokazując z wyprzedzeniem, który pas zająć, by dojechać do celu.

AutoMapa Asystent Pasa Ruchu
Asystent Pasa Ruchu

APR jest funkcją domyślnie włączoną w nawigacji AutoMapa. Zmiany można dokonać po wejściu w Opcje (koło zębate) -> Ustawienia -> Widoczne elementy -> Asystent pasa ruchu. Jednak zdecydowanie rekomendujemy pozostawienie ustawienia domyślnego i korzystanie z takiej pomocy AutoMapy.

AutoMapa Asystent Pasa Ruchu
Asystent Pasa Ruchu

Funkcja została uznana (na firmowym Facebooku) przez kierowców, którzy od lat korzystają z nawigacji, za jedną z najlepszych, jakie AutoMapa oferuje kierowcom, tuż obok funkcji Znaki i Typy Tras.

Źródło: www.AutoMapa.pl

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.