Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] Pułapki w trasie. Co czeka na nas po drodze, gdy korzystamy ze zwykłych rozwiązań?
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] Pułapki w trasie. Co czeka na nas po drodze, gdy korzystamy ze zwykłych rozwiązań?

Pokonując codziennie dziesiątki kilometrów samochodem często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wymagającą pracę wykonujemy. Skupienie na drodze, przestrzeganie przepisów i odpowiednie zachowanie, które zapewni zarówno nam, jak i pozostałym kierowcom bezpieczeństwo, wymaga solidnego przygotowania do trasy zarówno ze strony kierowcy, jak i pojazdu. Wypoczęty, skoncentrowany kierowca oraz sprawny samochód to niezbędne elementy do osiągnięcia celu.

AutoMapa Blog Pułapki w trasie
Pułapki w trasie

Oprócz tego, na rynku dostępne są aplikacje, które mają za zadanie ułatwiać nam codzienną trasę i zwiększać komfort za kółkiem. Przemyślane rozwiązania zapewniają zwiększone bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwalają oszczędzić czas i pieniądze. Jeśli na co dzień spotykasz pułapki na swojej trasie, a zwykłe rozwiązania nie przynoszą pożądanych efektów, to najwyższy czas, aby coś zmienić.

Gdy powszechne wcale nie jest najlepsze

Spieszysz się, aby na czas dotrzeć pod wskazany adres. Gdy jesteś już znużony staniem w korku i dojeżdżasz lekko spóźniony, okazuje się, że ulica jest w przebudowie, a najbliższy znak nakazuje Ci pojechać objazdem, który dołoży kolejne 10 minut drogi. Z niezadowoleniem obierasz inną trasę, albo na własną rękę, po omacku próbujesz odnaleźć drogę do celu. Na spotkanie docierasz za późno. Zły. Znasz to?

Każdy kierowca doświadczył tego nie raz, a jeśli doświadcza tego o jeden raz za dużo, musi sięgnąć po lepsze wsparcie. Tradycyjna nawigacja, dostępna w telefonach większości Polaków, zawodzi coraz częściej. Wyznacza dłuższe, często dziwne trasy, bo nie zna dobrze topografii miast i ma nieaktualne dane. Szczególnie jeśli spędzamy sporo czasu za kierownicą i nawigacja towarzyszy nam na co dzień, szybko dostrzegamy w niej braki, które potęgują stres u kierowcy. Kierowcy zawodowi, zapytani o największą wadę zwykłej nawigacji wskazali właśnie prowadzenie nienajlepszymi trasami i słabe opcje planowania trasy z wieloma przystankami.

Nawigacja skupiona na całym świecie, rzadko aktualizuje dane mapowe w tak małym kraju jak Polska, w związku z czym wiele nowych adresów, budynków i nazw ulic może nie być w ogóle widoczna i dostępna dla kierowców. Systemy ogólnodostępne mogą nie uwzględniać także zmian na drogach, takich jak przebudowy ulic, czego jest w Polsce dużo… To wszystko powoduje straty czasowe i finansowe, nie tylko dla firm transportowych, ale także indywidualnych kierowców. Za stres dodatkowo płaci się zdrowiem.

Zwykłe, często wgrane już w telefony nawigacje są dla wszystkich, na wszystkie kraje od razu. A potrzebne i niezawodne prowadzenie, czy dodatkowe funkcjonalności ułatwiające życie kierowcy (jak np. planowanie trasy z wieloma przystankami) to specjalizacje i trzeba ich szukać w rozwiązaniach premium.

Inteligentne rozwiązania, czyli za co warto zapłacić

Na szczęście polska technologia wychodzi naprzeciw potrzebom tych, którzy potrzebują jakościowego i godnego zaufania wsparcia. AutoMapa to wybór dla wszystkich, którzy zadają sobie pytanie jak jeździć najlepiej, omijać korki, nie błądzić, oszczędzając czas, pieniądze i nerwy. Z aplikacją AutoMapa, dzięki bieżącym informacjom trafficowym i doskonałej znajomości europejskich dróg, zawsze pojedziesz zoptymalizowaną trasą, która sprawi, że podróż będzie komfortowa. Nawigacja AutoMapa to inteligentne rozwiązanie, które uwzględniło wszystkie potrzeby kierowców w Polsce i nie tylko, a płaci się za nie miesięcznie mniej, niż za kawę na stacji.

Tysiące zadowolonych użytkowników doceniło mapy, które dzięki częstym aktualizacjom danych, szybko i sprawie doprowadzają do celu każdego dnia. AutoMapa to aplikacja premium, posiadająca kompletną bazę danych adresowych w Polsce i Europie, inteligentny system nawigacji, pełną bazę fotoradarów i utrudnień drogowych oraz przejazdów kolejowych strzeżonych i niestrzeżonych. Do tego działa także w trybie offline, prowadząc nawet bez zasięgu i bez kosztów roamingu. Tworzona jest w Polsce, dzięki czemu szybko wprowadza lokalne zmiany, zna specyfikę polskich dróg i jest godna zaufania.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.