Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla iOS > Nowa AutoMapa 3.8 dla iOS już w App Store!
Kategorie
AutoMapa dla iOS

Nowa AutoMapa 3.8 dla iOS już w App Store!

Prezentacja natężenia ruchu drogowego dostępna w widoku 3D, nowy asystent pasa ruchu oraz najnowsze mapy Polski i Europy! AutoMapa udostępnia nową wersję programu dla iPhone i iPada!

AutoMapa dla iOS
AutoMapa dla iOS

Do AppStore trafiła AutoMapa 3.8 – najnowsza wersja najpopularniejszego i od 10 lat najchętniej kupowanego polskiego programu do nawigacji. Zawiera dziesiątki nowych rozwiązań i funkcjonalności oraz nowe algorytmy pokonywania korków i innych utrudnień w ruchu. Częścią tej aktualizacji są również nowe mapy Polski i Europy w specyfikacji 1304, które stanowią najaktualniejszy obraz dróg w Polsce i Europie.

Wraz z najnowszą aktualizacją, AutoMapa dla iOS wzbogaciła się również o blisko 3 tysiące planów nawigacyjnych miast i miejscowości. Dzięki temu ich łączna liczba osiągnęła poziom blisko 61 tysięcy. W najnowszych mapach dostępnych jest też ponad 3,2 mln Użytecznych Punktów. Jest to najpełniejsza i najdokładniejsza baza adresowa w Polsce. Skorzystać z niej mogą zarówno użytkownicy AutoMapy jak i serwisu lokalizacyjnego Targeo.pl.

Nowe mapy, to również najnowsze inwestycje drogowe zarówno te oddane już do użytku, jak i planowane do oddania w najbliższym czasie, które pojawią się w mapach dzięki technologii LiveDrive! w chwili ich faktycznego oddania do użytku. Najnowsze dane uwzględniają zarówno lokalne inwestycje, takie jak zmiany organizacji ruchu w Białymstoku w rejonie ulic Sienkiewicza/ Piłsudskiego, jak i oddane do użytku drogi łączące Drogę Krajową 91 z Drogą Krajową 55, czy przygotowany do oddania nowy most na Wiśle pod Kwidzyniem w ciągu Drogi Krajowej nr 90.

Użytkownicy AutopMapy dla iOS chętnie korzystają z podglądu natężenia ruchu drogowego w trybie 2D. Chcą wiedzieć, gdzie aktualnie tworzą się korki, czy zator na drodze jest tylko chwilowym spowolnieniem, czy też może konsekwencją wypadku, lub innego zdarzenia drogowego. Z drugiej strony, najczęściej wybieranym trybem nawigacji jest widok 3D z trójwymiarowymi budynkami w ponad 1000 miast Polski i Europy. Dlatego, wraz z najnowszą wersją, AutoMapa dla iOS udostępnia połączenie obu tych trybów i w widoku 3D prezentowane są dane traffic. Włączenie tego trybu pozwala użytkownikowi na połączenie wysokiej estetyki map AutoMapy z praktycznością rozwiązania wizualizacji traffic.

Dla wielu użytkowników szczególnie ważnym usprawnieniem jest Asystent Pasa Ruchu informujący kierowcę o tym, który pas należy zająć przed skrzyżowaniem, rozjazdem lub zjazdem z autostrady, aby płynnie i bez problemów je pokonać. W najnowszej wersji AutoMapy dla iOS pojawia się nowy, jeszcze czytelniejszy Asystent Pasa Ruchu, który sprawia, że nawet na najtrudniejszych i najbardziej rozbudowanych skrzyżowaniach kierowca otrzyma jasną informację, którym pasem należy jechać.

AutoMapa dla systemu iOS dostępna jest w App Store. Starter aplikacji, kosztujący 0,89 Euro pozwala na 7 dniowe skorzystanie ze wszystkich funkcji programu. Po tym czasie użytkownicy mogą wybrać jedną z atrakcyjnych ofert cenowych, czasowo obniżonych z okazji 10-lecia AutoMapy:

AutoMapa Polska dla iOS:

  • Licencja 7 dniowa: 2,99 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 9,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 23,99 Euro

AutoMapa Europe dla iOS:

  • Licencja 7 dniowa: 4,99 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 16,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 39,99 Euro

AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu takich jak zamkniecie docinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.