Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.419!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.419!

Aktualizacje programu pocztowego Hellcore Mailer w ostatnim czasie wychodzą częściej niż przez ostatnie lata. Po kilku dniach przerwy została opublikowana poprawiona wersja 0.9.0.419!

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.419 o nazwie Perpendicular zawiera kilka drobnych w stosunku do wersji sprzed kilku dni, o tym samym numerze. W nowej wersji w oknie głównym dodano możliwość dostosowania szerokości kolumny do szerokości jej zawartości. Wystarczy dwukrotnie kliknąć rozdzielacz pomiędzy kolumnami, aby szerokość lewej kolumny dostosowała się do szerokości treści. Poprawiono przesuwanie się kolumn w głównym oknie, działanie trybu edycji wątków, czy też obsługę zakładek. Poza wyżej wymienionymi poprawkami wyłączono opcje „Przełącz na HCMa, gdy jest nieaktywny” oraz „Otwórz pierwszą nową wiadomość” dla nowych konfiguracji.

Zmiany:

  • W oknie głównym, dwukrotne kliknięcie na rozdzielaczu kolumn (tj. między nazwami kolumn) powoduje dostosowanie szerokości kolumny po lewej stronie do szerokości jej zawartości (jak alt-klik na kolumnie po lewo).
  • Przesuwanie kolumn w głównym oknie przez przeciąganie, gdy były ukryte pewne kolumny, czasami dawało nieoczekiwane rezultaty.
  • W nowych konfiguracjach, opcje „Przełącz na HCMa, gdy jest nieaktywny” oraz „Otwórz pierwszą nową wiadomość” są wyłączone.
  • Adobe Acrobat Reader DC popsuło coś w swojej kontrolce AcroPDF, w skutek czego po przełączeniu zakładki w programie na inną, program tracił stabilność.
  • Poprawione działanie trybu edycji wątków.

Aktualizacja:

  • 2017-12-10

Kompilacja:

  • 0.9.0.419

W celu aktualizacji programu należy:

  1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
  2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
  3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.419!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.