Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.420!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.420!

Aktualizacje programu pocztowego Hellcore Mailer w ostatnim czasie wychodzą częściej niż przez ostatnie lata. Po dwóch dniach przerwy została opublikowana wersja 0.9.0.420!

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.420 o nazwie Perpendicular zawiera kilka drobnych w stosunku do wersji sprzed kilku dni. Poprawiono w niej zapamiętywanie hasła. czy logowanie się do serwera. Teraz po błędzie logowania program pyta o nowy login i hasło, a nad panelem do wprowadzania użytkownika i hasła pojawia się odpowiedni komunikat.

Zmiany:

  • Przy błędzie logowania do serwera SMTP, program pyta o nowy login i hasło.
  • Wybór opcji zapamiętywania hasła jest zapamiętywany.
  • Dodatkowy komunikat nad panelem do wprowadzania użytkownika i hasła rozwiewa wątpliwości co do powodu żądania o użytkownika/hasło.

Aktualizacja:

  • 2017-12-12

Kompilacja:

  • 0.9.0.420

W celu aktualizacji programu należy:

  1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
  2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
  3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.419!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.