Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.420!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.420!

Aktualizacje programu pocztowego Hellcore Mailer w ostatnim czasie wychodzą częściej niż przez ostatnie lata. Zaledwie dzień po opublikowaniu wersji 0.9.0.420 została wydana do niej aktualizacja!

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.420 o nazwie Perpendicular zawiera tylko jedną zmianę. Dodano w niej opcję otwierania załączników po dwukrotnym ich kliknięciu lewym klawiszem myszki. Jeżeli plik obsługiwane są przez program, to w nim zostaną otworzone załączniki. Drobna zmiana ale przydatna.

Zmiany:

  • Dwukrotne kliknięcie na załączniku w oknie edytora wiadomości powoduje otwarcie go (albo podgląd, jeśli format obsługiwany).

Aktualizacja:

  • 2017-12-13

Kompilacja:

  • 0.9.0.420

W celu aktualizacji programu należy:

  1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
  2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
  3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.420!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.