Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.425!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.425!

Kilka dni po opublikowaniu programu pocztowego Hellcore Mailer w wersji 0.9.0.425, została wydana jej poprawiona wersja, która zawiera kilka ciekawych zmian.

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.425 o nazwie Perpendicular zawiera kilka przydatnych zmian.  Poprawiono w niej obsługę standardu MIME, a dokładnie separatora w wiadomościach wychodzących. Poprawiono również obsługę załączników w wiadomościach wychodzących, nagłówki w wiadomościach zaimportowanych ze skrzynek Unix, czy problemy z plikiem konfiguracyjnym, jeżeli zawierał puste wiersze. W oknie konfiguracji programu wydzielono opcję „Wygląd wiadomości”, do której został przeniesione opcje z innych kategorii. W wersji tej dodano również opcję „Wygląd treści HTML”, która umożliwia skonfigurowanie wyświetlania wiadomości napisanych w HTML.

Zmiany:

 • Kolejne segmenty MIME w wiadomościach wychodzących czasami miały nieprawidłowy separator.
 • Załączniki w wiadomościach wychodzących czasami miały nadmiarowy, pusty nagłówek „Content-Description”.
 • Wielowierszowe nagłówki w wiadomościach zaimportowanych ze skrzynek Unix po wyeksportowaniu HCMem miały śmieci w środku wierszy.
 • W konfiguracji pojawiła się nowa kategoria „Wygląd wiadomości”, zbierająca opcje z innych kategorii które dotyczą samego wyglądu wiadomości.
 • Dodana opcja „Wygląd treści HTML” określająca jak wyświetlać wiadomości HTMLowe, przeważnie reklamy – wszystko, łącznie z zamieszczonymi obrazkami traktować jako załączniki; wyświetlać część HTML w jednej, osobnej zakładce; nie wyświetlać żadnych zakładek dla treści HTML i ew. zamieszczonych obrazków.
 • Puste wiersze (lub wiersze składające się z samych spacji) w pliku konfiguracyjnym mogły utrudnić uruchamianie programu.

Aktualizacja:

 • 2018-01-07

Kompilacja:

 • 0.9.0.425

W celu aktualizacji programu należy:

 1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
 2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
 3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.425!

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.