Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] System AutoMapa Enterprise Catering poprowadzi „pudełka” do naszych domów
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] System AutoMapa Enterprise Catering poprowadzi „pudełka” do naszych domów

Profesjonalny system do sprawnej obsługi dostaw diet pudełkowych, stworzony przez firmę AutoMapa, ma już pierwszych zadowolonych klientów – cateringi współpracujące z platformą Dietly. System wyróżnia się przede wszystkim nawigacją – sprawdzoną od lat, z najdokładniejszymi mapami Polski, dzięki którym łatwo trafić w precyzyjnie wybrane miejsce (budynki 3D, pełna numeracja, 100% adresów). Ponadto narzędzie umożliwia wygodne tworzenie stref dostaw i automatyczne przydzielanie zleceń, planowanie i optymalizację tras oraz pełną dokumentację (jak np.robienie zdjęć na miejscu dostawy i notatek).

AutoMapa catering

Co zyskują użytkownicy?

Przede wszystkim kontrolę nad procesem dostaw oraz czas. A to się równa pieniądze i zadowolenie klientów. „Podczas prac nad produktem i testów słyszałem od wielu kierowców, że najważniejsza dla nich jest niezawodność naszej nawigacji, czyli tak naprawdę baza całej aplikacji. Do tego sam system i jego siła tkwiąca w prostocie – tylko potrzebne funkcje, przetestowane i zaakceptowane przez samych użytkowników” – mówi Maciej Polkowski, Key Account Manager w AutoMapie.

Dla kogo jest System AutoMapa Enterprise Catering?

To rozwiązanie biznesowe stworzone z myślą o właścicielach firm cateringowych: tych małych, z 1 autem oraz większych, mierzących się z zarządzaniem rozbudowanymi dostawami. Każdy, kto chce odpowiedzialnie prowadzić biznes powinien przemyśleć skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań. To proste narzędzie, wymagające jedynie smartfona i –dla większej wygody Operatora – komputera. Mała inwestycja, duża wygoda.

Prowadzisz firmę i także chcesz wypróbować aplikację?

Zapraszamy. Więcej informacji na biz.automapa.pl/dla-kogo/cateringi/

AutoMapa Enterprise to dział usług biznesowych spółki AutoMapa, twórcy najlepszej polskiej nawigacji AutoMapa i portalu mapowego Targeo.pl. AutoMapa Enterprise dostarcza skuteczne narzędzia do planowania tras i optymalizacji dostaw. Od lat współpracuje z najlepszymi: DPD, InPost, GLS, TNT, Pocztex, Pizzaportal.pl, a także spółki państwowe oraz służby ratujące życie (jak LPR, karetki i straż pożarna), co potwierdza wysoki poziom dostarczanych usług i niezawodność danych mapowych.

[Źródło: www.AutoMapa.pl]

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.