Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla iOS > Została opublikowana AutoMapa 7.9.37 dla systemu iOS!
Kategorie
AutoMapa dla iOS

Została opublikowana AutoMapa 7.9.37 dla systemu iOS!

W AppStore pojawiła się nowa wersja AutoMapy dla systemu iOS, która została oznaczona numerem 7.9.37. Według listy zmian nowa wersja zawiera poprawki stabilności, wyznaczania tras i uwzględniania czasu wyjazdu w menu Trasa.

AutoMapa 7.9.34

Według listy zmian wersja 7.9.34 AutoMapy dla systemu iOS zawiera tylko poprawki błędów, stabilności i wyznaczania tras. Nie jest to prawdą, ponieważ zawiera nowe okna pierwszej instalacji, które dostępne są również w AutoMapie dla systemu Android. Stąd pewnie dostępna jest informacja o instalacji mapy w pamięci urządzenia.

Poza zmianą okien pierwszej instalacji, wersja 7.9.34 AutoMapy dla systemu iOS zawiera delikatnie zmodyfikowane okno Szukaj. Gdy wpiszemy jakiś tekst w jednopolowej wyszukiwarce, to pojawi się przycisk X, do szybkiego usunięcia tego, co wpisaliśmy.

AutoMapa iOS 7.9.34 Zmodyfikowane okno Szukaj
Zmodyfikowane okno Szukaj

AutoMapa 7.9.35

Wersja 7.9.35 AutoMapy dla systemu iOS nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Nie widać w niej również nowości, więc faktycznie pewnie zawiera tylko poprawki stabilności i wyznaczania tras.

AutoMapa 7.9.36

Wersja 7.9.36 AutoMapy dla systemu iOS tak, jak wersja 7.9.35 nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Nie widać w niej nowości, więc wygląda na to, że zawiera tylko poprawki błędów, stabilności i wyznaczania tras.

AutoMapa 7.9.37

Wersja 7.9.37 AutoMapy dla systemu iOS poza poprawkami drobnych błędów, stabilności i wyznaczania tras, zawiera poprawki związane z ustawianiem czasu wyjazdu w menu Trasa.

Zmiany w wersji 7.9.37:

  • Poprawki uwzględniania czasu wyjazdu w menu Trasa
  • Poprawki błędów i stabilności
  • Poprawki wyznaczania tras

Wersja:

  • 7.9.37.1724

Aktualizacja:

  • 2023-07-03

AutoMapa 7.9.37 dostępna jest do pobrania w sklepie AppStore.

Informacje o zmianach dla poprzedniej wersji, można przeczytać we wpisie „Została opublikowana AutoMapa 7.9.36 dla systemu iOS!„. Natomiast lista poprzednich wersji programu znajduje się na stronie „Lista wydań AutoMapy dla systemu iOS.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.