Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana AutoMapa dla Android w poprawionej wersji 6.4.5!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana AutoMapa dla Android w poprawionej wersji 6.4.5!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 6.4.5, czyli tym samym, który posiadała poprzednia. Wersja ta nie zawiera nowości, ale przywrócono w niej obsługę Android Auto.

AutoMapa dla systemu Android w wersji 6.4.5 nie zawiera zmian w stosunku do wersji 6.4.4. Jedynie został usunięty podpunkt dotyczący Android Auto. W wersji tej przywrócono obsługę Android Auto.

Zmiany w wersji 6.4.5:

  • dodanie funkcji „Pomoc, uwagi, opinie” w zakładce „Opcje”
  • dodanie możliwości zgłaszania uwag do ograniczenia prędkości wyświetlanego w programie (po kliknięciu na znak ograniczenia)
  • poprawki stabilności

Aktualizacja:

  • 2021-10-30

Kompilacja:

  • 6.4.5.4081

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 6.4.5!. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z AppGallery. W Google Play wersja ta nie jest dostępna.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

W odpowiedzi na “Została opublikowana AutoMapa dla Android w poprawionej wersji 6.4.5!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.