Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 7.8.3!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 7.8.3!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 7.8.3 i zawiera tylko poprawki błędów i stabilności.

AutoMapa 7.8.2

Krótkie opisy opcji

Wersja 7.8.2 AutoMapy dla systemu Android przede wszystkim zawiera krótkie opisy dostępnych ustawień. Nie wszystkie takie opisy do końca wyjaśniają daną funkcję, dlatego szkoda, że nie zostały rozwinięte, skoro jest na to miejsce.

AutoMapa Android 7.8 - Ustawienia
Ustawienia

Informowanie o aktualizacji programu

Druga zmiana w wersji 7.8.2 dotyczy informowania o dostępnej aktualizacji programu. Do tej pory o aktualizacji informował sklep, z którego aplikacja została pobrana (AppGallery, Google Play). Teraz ma to robić aplikacja, co będzie przydatne, gdy instalujemy aplikację z pliku APK, a nie pobieramy ze sklepu.

Inne zmiany

Kolejne zmiany to właściwie poprawki. Wprowadzono poprawki pobierania danych mapowych, stabilności aplikacji, czy wyznaczania tras.

AutoMapa 7.8.3

Wersja 7.8.3 AutoMapy dla systemu Android zawiera tylko, a może aż, poprawki stabilności i wyznaczania tras. Nowości brak.

Zmiany w wersji 7.8.3:

  • poprawki stabilności
  • poprawki wyznaczania tras

Aktualizacja:

  • 2023-07-07 – tak podaje Google, w rzeczywistości 2023-07-10

Kompilacja:

  • 7.8.3.5944

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 7.8.2!. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z Google Play oraz ze strony AutoMapy.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.