Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w poprawionej wersji 7.10.0 Beta!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w poprawionej wersji 7.10.0 Beta!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 7.10.0 i przeznaczona jest dla użytkowników zapisanych do betatestów.

AutoMapa 7.10.0

Wersja 7.10.0 AutoMapy dla systemu Android zawiera niezrozumiałą pozycję na liście zmian – $(PARAM_GP_CHANGES_PL). Natomiast po instalacji tej wersji na pierwszy rzut oka widać, że nie ma kontrolki odpowiedzialnej za funkcję AutoCB. Nie ma również możliwości włączenia jej w ustawieniach programu, co wygląda na celową likwidację AutoCB z AutoMapy.

AutoMapa Android 7.10.0
AutoMapa Android 7.10.0

AutoMapa 7.10.0 (pierwsza poprawiona)

Nowa wersja AutoMapy dla systemu Android w wersji 7.10.0 nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Nadal na liście zmian dostępny jest niezrozumiały wpis.

AutoMapa 7.10.0 (druga poprawiona)

Druga poprawiona AutoMapa dla systemu Andrdoid w wersji 7.10.0 zawiera już zaktualizowaną listę zmian. Można się z niej dowiedzieć tylko, że zawiera poprawki stabilności i wyznaczania tras.

AutoMapa 7.10.0 (trzecia poprawiona)

Kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android z gałęzi 7.10 zawiera zaktualizowaną listę zmian. Można się z niej dowiedzieć o poprawkach wyświetlania Asystenta Pasa Ruchu, komunikatów nawigacyjnych, ale również o dodaniu drogowskazu w wersji na Android Auto.

Zmiany w wersji 7.10.0:

  • Poprawki wyświetlania Asystenta Pasa Ruchu
  • Optymalizacja komunikatów nawigacyjnych
  • Poprawki błędów i stabilności
  • W Android Auto:
    • Dodany drogowskaz

Aktualizacja:

  • 2024-05-29 – tak podaje Google Play, w rzeczywistości 2024-05-30

Kompilacja:

  • 7.10.0.6822

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w poprawionej wersji 7.10.0 Beta!. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do betatestów.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.