Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w poprawionej wersji 7.7.0 Beta!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w poprawionej wersji 7.7.0 Beta!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 7.7.0 i przeznaczona jest dla użytkowników zapisanych do betatestów.

AutoMapa 7.7.0

Według listy zmian wersja 7.7.0 zawiera tylko poprawki stabilności i wyznaczania tras. Natomiast gdy instalujemy program od nowa możemy zauważyć, że zostało zmienione okno wyboru planu subskrypcji. Poza delikatnie zmienionym wyglądem pojawiła się opcja, która umożliwia przywrócenie subskrypcji włączonej w Google Play lub AppGallery.

AutoMapa Android 7.7.0 - Wybór planu subskrypcji
Wybór planu subskrypcji

Można również zauważyć, że ta wersja zawiera nowe przyciski, które dostępne są dla adresów z historii lub szukanych w wyszukiwarce online (jednopolowej). Teraz wyglądają tak, jak dla punktów ulubionych. Niestety taka zmiana nie została wprowadzona dla przycisków w menu Trasa, co nie wygląda spójnie.

AutoMapa Android 7.7.0 Nowe przyciski w menu Szukaj
Nowe przyciski w menu Szukaj

Zmiany w wersji 7.7.0:

  • Poprawki stabilności
  • Poprawki wyznaczania tras

Aktualizacja:

  • 2023-03-18

Kompilacja:

  • 7.7.0.5633

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 7.7.0 Beta!. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do betatestów.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.