Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.1.2!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.1.2!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 6.1.2 i nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Na razie jest to wersja testowa, ale można ją zainstalować na swoim urządzeniu i sprawdzić poprawność jej działania.

AutoMapa Android 6.1.1 - Nowy ekran wyboru mapy do instalacji
Nowy ekran wyboru mapy do instalacji

AutoMapa dla systemu Android w wersji 6.1.0 zawiera przede wszystkim nowy ekran wyboru mapy do instalacji. W pierwszym kroku wybieramy mapę. W drugim czytamy „Warunki Użytkowania” i je akceptujemy. W trzecim kroku klikamy miejsce instalacji mapy.

Pozostałe zmiany to już tylko poprawki i informacja o tym, że producent przygotowuje program do obsługi Android Auto.

AutoMapa 6.1.1

Wersja 6.1.1 AutoMapy dla systemu Android nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Może to oznaczać poprawki stabilności i błędów znalezionych w poprzedniej wersji.

AutoMapa 6.1.2

Nowa wersja AutoMapy dla systemu Android, która została oznaczona numerem 6.1.2, podobnie jak poprzednia nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Oznacza to kolejne poprawki.

Zmiany w wersji 6.1.0:

  • Nowe, uproszczone okna pierwszej instalacji
  • Poprawki stabilności
  • Poprawki wyznaczania tras
  • Przygotowujemy wdrożenie Android Auto 🙂

Wymagania systemu Android:

  • Od 4.1

Aktualizacja:

  • 2021-05-06

Kompilacja:

  • 6.1.2.3704

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.1.1!„. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do betatestów.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.