Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.5.12 Beta!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.5.12 Beta!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 6.5.12 i jest przeznaczona dla użytkowników, którzy zapisali się do betatestów.

AutoMapa dla systemu Android w wersji 6.5.12 nie zawiera listy zmian, wyświetlanej w Google Play. Natomiast na stronie  internetowej Google Play można zobaczyć informację o poprawkach związanych z mechanizmem zgłaszania uwag.

Zmiany w wersji 6.5.12:

  • poprawki mechanizmu zgłaszania uwag

Aktualizacja:

  • 2022-02-28

Kompilacja:

  • 6.5.12.4381

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 6.5.11!. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do betatestów.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.