Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została wydana AutoMapa dla systemu Android w wersji 5.4.10 Beta!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została wydana AutoMapa dla systemu Android w wersji 5.4.10 Beta!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja, oznaczona jest numerem 5.4.10 Beta i zawiera tylko dwie zmiany. Jak na razie jest to wersja testowa, ale można ją zainstalować i sprawdzić jej działanie.

 
Subskrypcja Google Play w AutoMapy dla systemu Android
Subskrypcja Google Play w AutoMapy dla systemu Android

Nowością w wersji 5.4.9 AutoMapy dla systemu Android jest możliwość włączenia subskrypcji przy pomocy Google Play na korzystanie z funkcji nawigacji w AutoMapie. Inaczej mówiąc, jeżeli mamy skonfigurowane płatności na swoim koncie Google, możemy włączyć automatyczne odnawianie licencji. Po włączeniu tej opcji co miesiąc lub rok licencja będzie automatycznie przedłużana, o ile będą dostępne środki na koncie.

Ceny za subskrypcję w Google Play:

 • Mapa Polski:
  • miesiąc: 13,99 zł
  • rok: 69,00 zł
 • Mapa Europy:
  • miesiąc: 23,99 zł
  • rok: 119,00 zł

Kolejną zmianą jest domyślnie włączony systemowy pasek notyfikacji. Można go wyłączyć, wchodząc w menu Opcje, następnie Ustawienia i zmieniając opcję Pasek systemowy na Nie. W poprzednich wersjach ta opcja była już dostępna, ale domyślnie wyłączona.

Poza tymi zmianami w AutoMapie 5.4.9 dla systemu Android wprowadzono poprawki związane ze stabilnością, rysowaniem trasy przełajowej, wyświetlaniem panelu pilota i działaniem funkcji AutoRadar. W tej ostatniej został zmieniony sposób ostrzegania o obiektach AutoRadaru. Teraz ostrzeganie domyślnie ustawione jest na 1 km przed obiektem, a belka do potwierdzenia i negacji wyświetla się 500 metrów przed obiektem.

5.4.10

W porównaniu do wersji 5.4.9 wersja 5.4.10 ma tylko dwie zmiany. Pierwszą są poprawki związane ze stabilnością programu. Natomiast drugą jest wyciszanie muzyki z tła podczas odtwarzania i nadawania komunikatów poprzez funkcję AutoCB.

Zmiany:

 • Poprawki związane ze stabilnością programu
 • Wyciszanie muzyki podczas odtwarzania i nadawania komunikatu na AutoCB.

Wymagania systemu Android:

 • Od 4.0.1.3

Aktualizacja:

 • 2019-06-19

Kompilacja:

 • 5.4.10.2501

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie Została wydana AutoMapa dla systemu Android w wersji 5.4.9!. Natomiast z listą starczych wersji można zapoznać się w artykule Lista wydań AutoMapy dla systemu Android.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do testów beta.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.