Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa i Targeo.pl udostępniają nowe mapy Polski i Europy i otwierają ulice zamknięte w związku z budową II linii Metra! – Informacja prasowa
Kategorie
AutoMapa

AutoMapa i Targeo.pl udostępniają nowe mapy Polski i Europy i otwierają ulice zamknięte w związku z budową II linii Metra! – Informacja prasowa

Nowe mapy Europy, nowe plany organizacji ruchu, nowe odcinki dróg oraz przejezdne ulice zamknięte w związku z budową warszawskiego Metra. AutoMapa i Targeo.pl udostępniają najnowsze mapy!

AutoMapa iOS z mapą 1409
AutoMapa iOS z mapą 1409

Już po raz piąty w tym roku AutoMapa i serwis Targeo.pl udostępniają nowe, zaktualizowane mapy Polski i Europy. Najnowsze dane zawierają m.in nową organizację ruchu w miastach zlokalizowanych na terenach województw: wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Zaktualizowane również zostały dane drogowe na obwodnicy Białegostoku oraz odcinku Autostrady A4 Tarnów – Dębica.

Jednocześnie, poprzez technologię LiveDrive! otworzone zostały drogi, które były zablokowane przez ponad dwa lata w związku z budową drugiej linii warszawskiego metra. AutoMapa była jedynym programem, który o czasie udostępnił kierowcom aktualne dane drogowe. Dziś rano kierowcy pojechali m.in ulicą Prostą, Świętokrzyską, czy Sokolą. Wraz z postępem prac, kolejne ulice będą odblokowywane w czasie rzeczywistym.

Szczegółowa lista danych mapowych dostępna jest pod adresami:

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.