Strona główna > Internet > Targeo > Informacja prasowa – Grudniowa aktualizacja map
Kategorie
Targeo

Informacja prasowa – Grudniowa aktualizacja map

Jeszcze nie ostygł asfalt na nowooddanych drogach, a na Targeo i w AutoMapie kolejne, szóste w tym roku wydanie map. Na nowych mapach znajdziecie: obwodnicę Pszczyny, 45 – kilometrowy odcinek S8 Syców – Walichnowy oraz obwodnicę Stawisk i Rakowa. Przygotowane do otwarcia zostały m.in: obwodnica Lublina, obwodnica Mroczy, pierwszy etap trasy średnicowej w Toruniu oraz obwodnica Nowej Soli. Opracowaliśmy również nową organizację ruchu w Ełku i uzupełniliśmy organizację ruchu odcinka A4 Dębica – Rzeszów. Z dniem 1 stycznia 2014 r. Polska wzbogaca się o pięć nowych miast: Dobrzycę, Modliborzyce, Mrozy, Stepnicę i Zaklików – i dla nich również mamy nową, szczegółową organizację ruchu.

Targeo - mapaA TO NIE WSZYSTKO!

Producenci AutoMapy wydali właśnie bezpłatną aplikację AutoRadar, przeznaczoną na urządzenia mobilne. AutoRadar to całkowicie legalny program służący do wymiany informacji drogowych pomiędzy kierowcami – mobilne CB Radio pozbawione jego wad. AutoRadar bazuje na ponad 10-letnim doświadczeniu AutoMapy – najpopularniejszego polskiego programu nawigacyjnego. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych, informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

(Źródło: www.Targeo.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

2 odpowiedzi na “Informacja prasowa – Grudniowa aktualizacja map”

Yanosik niby jest darmowy, ale w zamian wyświetlane są reklamy, czego nie ma w programie AutoRadar. W kwestii ostrzegania to jest gorszy tylko dlatego, że to nowy program i nie ma tylu użytkowników co Yanosik, ale czas pokaże, który program wybiorą użytkownicy 🙂 Na pewno oba mają swoje wady i zalety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.