Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows Phone 8 > Jak w AutoMapie dla systemu Windows Phone edytować punkt ulubiony?
Kategorie
AutoMapa dla Windows Phone 8

Jak w AutoMapie dla systemu Windows Phone edytować punkt ulubiony?

W AutoMapie dla systemu Windows Phone możliwe jest dodawanie punktów ulubionych. Jednak czasami zachodzi potrzeba, aby jakiś punkt zmodyfikować lub go usunąć. W związku z tym przydatna by była opcja edytowania punktów ulubionych. Na szczęście jest taka możliwość. W takim razie, jak w AutoMapie dla systemu Windows Phone edytować punkt ulubiony?

W celu edytowania punktu ulubionego na dolnej belce należy kliknąć przycisk POI Przycisk POI, a następnie przejść na stronę Ulubione. Na tej stronie znajduje się lista z dostępnymi punktami ulubionymi. Strona Ulubiona szczegółowo została opisana we wpisie Menu Ulubione w AutoMapie dla systemu Windows Phone.

Menu Ulubione
Menu Ulubione

Kliknięcie interesującego nas punktu Ulubionego umożliwia przejście do edycji tego punktu. Podczas edycji możemy zmienić nazwę punktu, klikając pole pod pozycją Nazwa.

Edycja punktu Ulubionego
Edycja punktu Ulubionego

Poniżej nazwy dostępne są dwie pozycje:

  • Ulubione
  • Wyróżnione

Pozycja Ulubione informuje, że wybrany punkt jest punktem ulubionym. Natomiast po włączeniu pozycji Wyróżnione, ten punkt na liście punktów ulubionych zostanie oznaczony gwiazdką Wyróżniony punkt Ulubiony i znajdzie się na początku tej listy.

Poniżej włącznika Wyróżnione znajdują się współrzędne geograficzne tego punktu. Współrzędne podane są w formacie DMS, czyli Stopnie:Minuty:Sekundy. Szkoda, że nie można zmienić formatu wyświetlania współrzędnych, ponieważ ułatwiłoby to wyszukiwanie miejsc w innych aplikacjach.

Poniżej współrzędnych znajduje się opis punktu, który możemy zmienić na taki, aby lepiej nam się kojarzył z tym punktem Ulubionym. Domyślnie nazwa i opis punktu Ulubionego wypełniane są na podstawie danych z wybranego miejsca na mapie. Na samym dole okna edycji znajdują się przyciski gotowe Przycisk gotowe i anuluj Przycisk anuluj, które odpowiednio umożliwiają zapisanie zmian lub ich anulowanie.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.