Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows > Menu Wypadek w AutoMapie dla Windows
Kategorie
AutoMapa dla Windows

Menu Wypadek w AutoMapie dla Windows

Opcja Wypadek, która dostępna jest w AutoMapie dla systemu Windows, umożliwia szybki dostęp do podstawowych informacji, które są przydatne w sytuacjach kryzysowych. Dzięki niej można wysłać wiadomość tekstową z prośbą o pomoc na numer ICE, czy też wyznaczyć trasę, np. do najbliższego szpitalu.

Okno - Wypadek
Okno – Wypadek

Opcja Niezbędnik kierowcy zawiera przydatne porady dotyczące zasad ruchu. Jest ona opisana we wpisie Opcja Niezbędnik kierowcy w AutoMapie dla Windows.

SMS o pomoc jest opcją, która dostępna jest tylko na urządzeniach, które mają możliwość dzwonienia. Służy do szybkiego wysyłania wiadomości tekstowej z prośbą o pomoc, na numer ICE lub inny, wprowadzony przez użytkownika. Dokładny opis tej opcji znajduje się we wpisie Opcja SMS o pomoc w AutoMapie dla Windows.

Opcja Gdzie jestem, służy do pokazania bieżącej pozycji. Szczegółowo jest opisana we wpisie Opcja Gdzie jestem w AutoMapie dla Windows.

Opcja Jedź po pomoc w AutoMapie dla Windows, umożliwia szybkie wyznaczenie trasy do miejsc związanych z naszym życiem, zdrowiem, czy też bezpieczeństwem. Dokładny jej opis można przeczytać we wpisie Opcja Jedź po pomoc w AutoMapie dla Windows.

W opcji Zgłaszanie szkód znajduje się lista z danymi do firm ubezpieczeniowych. Więcej na temat tej opcji można przeczytać we wpisie Opcja Zgłaszanie szkód w AutoMapie dla Windows.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.