Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.1.6!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.1.6!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 6.1.6 i nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Na razie jest to wersja testowa, ale można ją zainstalować na swoim urządzeniu i sprawdzić poprawność jej działania.

AutoMapa Android 6.1.1 - Nowy ekran wyboru mapy do instalacji
Nowy ekran wyboru mapy do instalacji

AutoMapa dla systemu Android w wersji 6.1.0 zawiera przede wszystkim nowy ekran wyboru mapy do instalacji. W pierwszym kroku wybieramy mapę. W drugim czytamy „Warunki Użytkowania” i je akceptujemy. W trzecim kroku klikamy miejsce instalacji mapy.

Pozostałe zmiany to już tylko poprawki i informacja o tym, że producent przygotowuje program do obsługi Android Auto.

AutoMapa 6.1.1

Wersja 6.1.1 AutoMapy dla systemu Android nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Może to oznaczać poprawki stabilności i błędów znalezionych w poprzedniej wersji.

AutoMapa 6.1.2

Nowa wersja AutoMapy dla systemu Android, która została oznaczona numerem 6.1.2, podobnie jak poprzednia nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Oznacza to kolejne poprawki.

AutoMapa 6.1.3

Wersja 6.1.3 nie zawiera zaktualizowanej listy zmian, co może oznaczać, że zawiera poprawki związane ze stabilizacją.

AutoMapa 6.1.4

Zaledwie dzień po opublikowaniu wersji 6.1.3 została opublikowana testowa AutoMapą dla systemu Android w wersji 6.1.4. Nowa wersja nie zawiera zaktualizowanej listy zmian.

AutoMapa 6.1.5

Wersja 6.1.5 AutoMapy dla systemu Android nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. W związku z tym można spodziewać się kolejny poprawek.

AutoMapa 6.1.6

Zaledwie dzień po publikacji wersji 6.1.5 AutoMapy dla systemu Android zostaje wydana kolejna testowa wersja. Nowa wersja została oznaczona numerem 6.1.6 i nie zawiera zaktualizowanej listy zmian.

Zmiany w wersji 6.1.0:

  • Nowe, uproszczone okna pierwszej instalacji
  • Poprawki stabilności
  • Poprawki wyznaczania tras
  • Przygotowujemy wdrożenie Android Auto 🙂

Wymagania systemu Android:

  • Od 4.1

Aktualizacja:

  • 2021-05-18

Kompilacja:

  • 6.1.6.3711

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.1.5!„. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do betatestów.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.