Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 7.7.7 Beta!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 7.7.7 Beta!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 7.7.7 i przeznaczona jest dla użytkowników zapisanych do betatestów.

AutoMapa 7.7.0

Według listy zmian wersja 7.7.0 zawiera tylko poprawki stabilności i wyznaczania tras. Natomiast gdy instalujemy program od nowa możemy zauważyć, że zostało zmienione okno wyboru planu subskrypcji. Poza delikatnie zmienionym wyglądem pojawiła się opcja, która umożliwia przywrócenie subskrypcji włączonej w Google Play lub AppGallery.

AutoMapa Android 7.7.0 - Wybór planu subskrypcji
Wybór planu subskrypcji

Można również zauważyć, że ta wersja zawiera nowe przyciski, które dostępne są dla adresów z historii lub szukanych w wyszukiwarce online (jednopolowej). Teraz wyglądają tak, jak dla punktów ulubionych. Niestety taka zmiana nie została wprowadzona dla przycisków w menu Trasa, co nie wygląda spójnie.

AutoMapa Android 7.7.0 Nowe przyciski w menu Szukaj
Nowe przyciski w menu Szukaj

AutoMapa 7.7.2

Wersja 7.7.2 nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Można po niej spodziewać się tylko poprawek stabilności.

AutoMapa 7.7.3

Wersja 7.7.3 AutoMapy dla systemu Android nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Zawiera kolejne poprawki stabilności i wyznaczania tras.

AutoMapa 7.7.4

Wersja 7.7.4, tak samo, jak dwie poprzednie wersje, nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Oznacza to kolejne poprawki stabilności i wyznaczania tras.

AutoMapa 7.7.5

Szósta wersja AutoMapy dla systemu Android z gałęzi 7.7 tak, jak poprzednia wersja, nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Można po niej spodziewać się poprawek stabilności i wyznaczania tras.

AutoMapa 7.7.6

Wersja 7.7.6 AutoMapy dla systemu Android nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Można spodziewać się, że zawiera kolejne poprawki błędów.

AutoMapa 7.7.7

Kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android, która została oznaczona numerem 7.7.7 nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Można się w niej spodziewać kolejnych poprawek stabilności.

Zmiany w wersji 7.7.7:

  • Poprawki stabilności
  • Poprawki wyznaczania tras

Aktualizacja:

  • 2023-04-06

Kompilacja:

  • 7.7.7.5706

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w poprawionej wersji 7.7.6 Beta!. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do betatestów.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.