Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została wydana AutoMapa 4.5 Beta2 dla systemu Android!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została wydana AutoMapa 4.5 Beta2 dla systemu Android!

Na stronie www.AutoMapa.pl została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 4.5 Beta2, co oznacza, że jest to wersja testowa, ale można ją zainstalować i sprawdzić na swoim urządzeniu.

AutoMapa dla Android
AutoMapa dla Android

AutoMapa 4.5 Beta jest kolejną aktualizacją programu w tym roku. Zawiera poprawki dotyczące wyszukiwania kodów pocztowych, wyznaczania tras, wyświetlania obiektów systemu AutoRadar oraz działania na urządzeniach marki Samsung. W poprzedniej wersji dodano wyświetlanie współrzędnych GPS w menu kontekstowych, gdy wybierzemy jakiś adres lub miejsce na mapie. W tej wersji dodano wyświetlanie współrzędnych w oknie dodawania punktów ulubionych w trybie nawigacji.

Kolejną dosyć istotną zmianą jest dodanie obsługi linków w oknie z opisem POI. Teraz podczas przeglądania opisów punktów użyteczności publicznej, jeżeli będziemy chcieli otworzyć stronę internetową danego obiektu, to wystarczy kliknąć odsyłacz, który uruchomi tę stronę internetową w przeglądarce.

Została również modyfikowana opcja wyszukiwania numerów posesji w miejscowościach, które nie posiadają nazw ulic. Do tej pory, aby wyszukać numer posesji w takiej miejscowości, w wyszukiwarce ulic należało powtórzyć nazwę miejscowości. W tej wersji wyszukiwarka ulic umożliwia wyszukiwanie ulic w okolicznych miejscowościach. Natomiast w celu wyszukania numeru posesji należy wybrać opcję Pokaż adresy z miasta.

Wersja 4.5 Beta2 poza poprawkami, która znalazły się w wersji 4.5 Beta, zawiera poprawkę dotyczącą wyświetlania przebiegu trasy. Czasami przebieg trasy nie wyświetlał się na mapie. W związku z tym warto tę wersję przetestować na swoim urządzeniu.

Zmiany:

 • Poprawa wyszukiwania kodów pocztowych
 • Poprawki wyznaczania tras
 • Zmiana wyszukiwania w miejscowościach bez nazw ulic. Teraz jest pozycja „pokaz adresy z miasta” – po jej wybraniu pokazuje numeracje
 • Poprawka obsługi przycisku Cofnij na niektórych urządzeniach Samsung
 • Dodanie możliwości wyświetlania współrzędnych gps podczas dodawania punktu ulubionego w trybie nawigacji
 • Obsługa linków w oknie opisu POI
 • Poprawki wyświetlania obiektów AR
 • Poprawki stabilności dla Samsung Galaxy Core SM- G361F
 • Dostosowanie do formatu obrazu 18:9
 • Poprawka wyświetlania trasy.

Wymagania systemu Android:

 • 4.0.1.3–7

Aktualizacja:

 • 2017-06-14

Kompilacja:

 • 4.5.0.1515

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się w wpisie Została wydana AutoMapa 4.5 Beta dla systemu Android!.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do testów Beta lub kontaktując się ze wsparciem technicznym AutoMapy, która przekaże plik instalacyjny tej wersji do samodzielnej instalacji. Wersja, która dostępna jest na stronie www.AutoMapa.pl w dziale PobierzWersja Beta i Wersja beta dla Windows i Android, to poprzednia wersja Beta, która oznaczona jest numerem 4.5.0.1514.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.