Strona główna > Systemy operacyjne > Windows Phone > Jak w Windows Phone 8.1 odblokować zablokowany wcześniej numer telefonu?
Kategorie
Windows Phone

Jak w Windows Phone 8.1 odblokować zablokowany wcześniej numer telefonu?

W Windows Phone 8.1 znajduje się systemowa opcja umożliwiająca blokowanie niechcianych numerów telefonów, którą szczegółowo opisałem we wpisie Jak w Windows Phone 8.1 zablokować niechciany kontakt?. Natomiast jeżeli istnieje opcja blokowania numerów, to w razie potrzeby dobrze by było odblokować taki numer, o czym napiszę w tym wpisie.

W celu odblokowania zablokowanego numeru telefonu należy wejść w systemowe Ustawienia, a następnie do opcji Filtr połączeń+SMS. Ta opcja szczegółowo została opisana we wpisie Opcja Filtr połączeń+SMS w Windows Phone 8.1.

Filtr połączeń+SMS
Filtr połączeń+SMS

Następnych krokiem jest wejście do opcji zablokowane numery, gdzie znajduje się lista zablokowanych numerów. Z tej listy wybieramy interesujący nas numer, a następnie chwilkę przytrzymujemy. Pojawi się wtedy menu kontekstowe, z opcją odblokuj, którą oczywiście wybieramy.

Menu kontekstowe dla zablokowanego numeru w Filtr połączeń+SMS
Menu kontekstowe dla zablokowanego numeru w Filtr połączeń+SMS

Po odblokowaniu numeru otrzymamy powiadomienie o tym, które będzie miało treść:

Numer odblokowany

Powiadomienie Numer odblokowany
Powiadomienie Numer odblokowany

Na dolnej belce okna zablokowane numery, znajduje się przycisk Wybierz Przycisk Wybierz, który umożliwia zaznaczenie większej liczby numerów do odblokowania. Po zaznaczeniu numerów przycisk Wybierz zmieni się na Odblokuj Przycisk Odblokuj. Po kliknięciu przycisku Odblokuj zostaną jednoczenie odblokowane wszystkie numery, które zaznaczyliśmy. Natomiast, gdy klikniemy ikonę z trzema kropkami Przycisk Rozwiń, to pojawi się opcja cofnij wszystko, która umożliwia cofnięcie zaznaczenia.

Oceń wpis
[Maks.: 3 Średnia: 3.7]

4 odpowiedzi na “Jak w Windows Phone 8.1 odblokować zablokowany wcześniej numer telefonu?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.