Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows > Menu Ustawienia w AutoMapie dla Windows
Kategorie
AutoMapa dla Windows

Menu Ustawienia w AutoMapie dla Windows

W menu Ustawienia, które dostępne jest w AutoMapie dla systemu Windows, można dostosować działanie programu do własnych potrzeb. Ustawień jest dosyć dużo, więc przed zmianami warto się zapoznać z ich działaniem, aby nie doprowadzić do błędnego działania AutoMapy.

Okno - Ustawienia
Okno – Ustawienia

Menu Ustawienia dostępne jest od razy po kliknięciu przycisku Menu. Po wejściu do niego dostępne są takie opcje, jak:

  • GPS
  • Ogólne
  • Trasa
  • Dźwięki
  • Mapa

Menu GPS służy do konfiguracji informacji odczytywanych z odbiornika GPS, np. do ustawienia pozycji GPS względem rzeczywistego miejsca. Szczegółowy opis tej opcji dostępny jest we wpisie Ustawienia GPS w AutoMapie dla Windows.

W opcji Ogólne można ustawić język i wygląd interfejsu, przywrócić ustawienia fabryczne programu, czy też wykonać aktualizację. Ta opcja dokładnie jest opisana we wpisie Okno Ogólne w AutoMapie dla Windows.

W menu Trasa można skonfigurować sposób wyznaczania tras, tzn. czy mają być uwzględniane parametru pojazdu ciężarowego, czy trasa ma omijać gorsze drogi, itd. Pełen opis znajduje się we wpisie Menu Trasa w AutoMapie dla Windows.

Dźwięki jest opcją, w której można ustawić zachowanie komunikatów. Dostępne możliwości opisane są we wpisie Opcja Komunikaty w AutoMapie dla Windows.

Ostatnią opcją jest Mapa, gdzie można skonfigurować zachowanie elementów na mapie i samej mapy, np. skalowanie, kolory mapy, czy też włączyć i wyłączyć poszczególne elementy. Jest ona opisana we wpisie Ustawienia mapy w AutoMapie dla Windows.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.