Strona główna > Z dala od klawiatury > Podróże > Wakacje 2018 – Było miło, ale się skończyło
Kategorie
Podróże

Wakacje 2018 – Było miło, ale się skończyło

Przyszła niedziela. Dzień, w którym musieliśmy opuścić Kraków i wrócić do domu. Ostatni dzień naszego urlopu, ale nie wakacyjnych wyjazdów i przygód, które na nas czekały. W niedzielę skończyło się tylko dwutygodniowe rozstanie z domem.

W niedzielę do południa musieliśmy opuścić mieszkanie. W związku z tym rano zjedliśmy pożywne śniadanie, zabraliśmy torby, zostawiliśmy klucz w środku mieszkania i zatrzasnęliśmy drzwi za sobą, zgodnie z zaleceniem właściciela. Po czym weszliśmy do samochodu i ruszyliśmy bezpośrednio do domu. Czekała na nas długa podróż.

Droga powrotna, poza wyjazdem z Krakowa, nie była problematyczna. Dosyć szybko dojechaliśmy do Kielc, a stąd już w miarę szybko dotarliśmy do Radomia, a następnie do domu. Po drodze zatrzymaliśmy się tylko w Szydłowcu, w restauracji Iguś na pysznym obiedzie. Teraz chyba już nie ma tego lokalu, a przynajmniej tak wygląda, gdy przegląda się ich profil w serwisie Facebook.

To był świetnie spędzony urlop. Przejechaliśmy ponad dwa tysiące kilometrów. Zwiedziliśmy i zobaczyliśmy wiele wspaniałych miejsc w Polsce, Słowacji i Austrii. W Czechach tylko z samochodu. Przeszliśmy wiele kilometrów po górach w Austrii, Polsce i Słowacji. Mieliśmy wiele przygód, których nie zapomnimy do końca życia. Spróbowaliśmy regionalnych potraw, które w Polsce trudno znaleźć.

Było miło, ale się skończyło. Dobrze będziemy wspominali ten urlop. Teraz trzeba zaplanować kolejny wyjazd i ciężko pracować, aby odłożyć na niego troszkę pieniążków.

Przeczytaj również:

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.